Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem zjistil že se dají resetovat skilly. Ale stále jsem nepřišel na to jaké složení party je nejefektivnější. Ale myslím si že 2x meele ( 1x tank 1x dmg) a 2x ranged, ale teď nevím zda 2x wizard nebo wizard a archer).

U společníků se mi otevřeli nové skill stromy. Všiml jsem si toho někde kolem 10 levelu. Takže reset skillů a jejich přesunutí do speciálních skill stromů se hodí. Ale přijde mi naprosto nelogické, že Cassandry specializace je templar když je vycvičena jako seeker:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tu minimapku by mohli jeste doladit at neni slepa :-). A co jsem si jeste vsiml celkem me to stve, ze kdyz v dalce vidim zvirata nebo pohybujici se nepratele tak se z lehka trhaji pri chuzi, az kdyz se knim dostanu bliz, tak je to v pohde. Pritom jinak hra bezi v klidu.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A použil si ten kód? Já sice ty dvě DLC mám taky, ale určitě je nepoužiju :D Já jsem na tyhle DLC hrozně alergický, připadá mi to jako cheaty a úplně by mi to kazilo zážitek z hraní :D Jo to kdyby jako DLC byl nějaký sidequest navíc apod, tak to bych bral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrano, lvl 21, čas 55 hodin a 30 minut. Za mne nejlepsi RPG, Baldurs Gate 2 a Skyrim až další v pořadí. Rpg cp vyjdou to budou mit aspon pro mne dost tezky protoze budu srovnavat s timhle skvostem. Hra navic vysla bez hypu a reklamnich zvastu coz si zvlast v dnesni dobe strasne cenim. Opravdu hluboce se klanim Bioware skvěle odvedena prace po vsech strankach! A prosim si Baldur's Gate 3 na tomto enginu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávejte si pozor na to, co prodáváte u obchodníků. Sekce valuables, která má sloužit pro věci pouze určené k prodeji, bohužel obsahuje i věci, které by člověk prodávat neměl. Především teda research items (což je sice během hraní vysvětleno, ale i tak je nesmysl, že je to v té sekci, zvlášť když je tam sell all funkce. Ale pokud si řed prodejem člověk zajde nejdříve odevzdat ty research předměty tak bude v pohodě).

Bohužel to ale není všechno, a to už nijak vysvětleno není. Ani v popisu předmětu to člověk nenajde - jsou totiž předměty ve valuables, které jsou třeba později potřeba pro questy. Namátkou co jsem zjistil, tak spider ichor, ferelden medals, tomes, service medals a asi určitě i jiné.

Nechápu, proč předměty, které jsou jenom k prodeji a ničemu jinému, nejsou v nějaké samostatné sekci (třeba jako v minulých dílech sekce "junk")

Takže mám ve valuables tuny předmětů, které se bojím prodat a všechny si nechávám a to jen proto, že bioware nemohli udělat takovou prkotinu, jako nějak označit ty předměty, které jsou potřeba i k jiným věcem než k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackwalla získaš po tom, co se díky hlavnímu úkolu dostaneš do Val Royeaux. Jakmile se pak vrátíš zpátky do Havenu, Leliana ti řekne, že je možné, že se v Hinterlands nachází Grey Warden jménem Blackwall. Tím dostaneš úkol ho najít, takže pak stačí jít do Hinterlands a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, jak jak postupujete ve hře? Já to hraju na hard, mám lvl 9, odehráno nějákých 13 hodin, na toho prvního draka si ještě netroufnu.....

Jinak moje parta: Cassandra - 1H + Shield

Blackwall - 1H + Shield

Vivienne - Ress + barier

Já (mág) - DPS (fire + light)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V průběhu hry ziskavas Influence (treba pri zavreni riftu), funguje to stejne jako XP, a kdyz dostaneš level u Influence, tak priste, kdyz navstivis war table, tak ti vyskoci nabidka perku a zvolis si :) Na odemykani těžších zamku slouzi perk Deft Hands v sekci Secrets...Musis mit v dane kategorii investovane 4 perky, aby jsi ho mohl zakoupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu