Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Rivals


NobodyAnswers

Recommended Posts

EA před několika dny oznámila nový díl populární závodní série Need for Speed, který se bude jmenovat Rivals. V něm se hráči mohou zhostit buď role nelegálních závodníků, nebo se mohou přidat na opačnou stranu zákona - k policistům. V obou případech na hráče čekají různé odměny a další věci spojené s volbou strany v souboji obou rivalů. Úkolem závodníka je stát se známou osobností, o níž se ví, že za volantem riskne téměř cokoliv. Dnes byla během E3 tiskové konference EA puštěna první gameplay ukázka, na kterou se můžete podívat níže. Více informací se o hře Need for Speed Rivals dočtete v naší starší novince. Hra Need for Speed Rivals vychází na současné i next-gen konzole, na kterých poběží v rozlišení 1080p při 60fps.

Konzolista.cz

Gameplay:

http://youtu.be/pVZNsrC4LB4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak kdo hraje tuhle pecku? Musím říct že mě to hodně nadchlo a hodně mi to připomíná vynikající Hot Pursuit 2 na ps2. Za mě zatím nejlepší next-gen titul

Potvrzuji ,nejlepší NFS co jsem kdy hrál ,ovladatelnost ,grafika prostě perfektní a propojenost singl a multiplayer nemá chybu . Origin dává k téhle hře PSN plus na dva dny k vyskoušení multiplayeru na roční předplatné si bohužel budu muset počkat do vánoc :) Zajímalo by mě jestli někdo hraje s volantem docela o něm přemýšlím ,ale nemám zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji ,nejlepší NFS co jsem kdy hrál ,ovladatelnost ,grafika prostě perfektní a propojenost singl a multiplayer nemá chybu . Origin dává k téhle hře PSN plus na dva dny k vyskoušení multiplayeru na roční předplatné si bohužel budu muset počkat do vánoc :) Zajímalo by mě jestli někdo hraje s volantem docela o něm přemýšlím ,ale nemám zkušenost.

Sohlas, taky hraju a super!

Kdo hraje klidně si mě přidejte: Migl_CZanabol

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar teď to řeším ten plyn...na netu je taková rada:

smazat komplet nfs z hdd, znovu do obchodu dát stahovat a ihned zrušit stahování patche.. pak spustit hru ale nedávat updatovat..dokončit tutorial a pak se může klidně hra nechat opatchovat a vše by mělo fungovat. poreferuju cca za hodinku zda to funguje ale lidem na netu jo.

citace z ofiko fora :

Ok so I have a solution after a little test i did this worked for me....

Firstly it seems to be caused by the new patch on a FRESHLY installed game. What i needed to do was

0. If you're unable to get your car moving, try the following workaround of uninstalling and reinstalling your game data to give it some gas:

  • Delete your Need for Speed Rivals game data by heading to Settings, then System Storage Management, and finally. Applications
    • Find Need for Speed Rivals,press the Options button, and select delete.

1. re-download the game off the psn now when it starts to down load it will also start tomdownload the patch/update.

2. Imediately delete the patch to stop it from downloading but leave the game to finish.

3. When the game is installed it will ask you to update...dont! You wont be able to go online but this is fine we just need to get the tutorial section out the way. Complete the tutorial sections...your car should move fine.

4. The game will now download the rest of the install...its huge and will take an hour or so depending on your connection. When it completes and your back into the game quit and then install the update.

I hope you have some success as i did.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě druhá možnost je smazat / dát stahovat znovu a hned zrušit update. bude se stahovat cca jen 4gb dat. - odpojit kabel nebo wifi pustit hru , dokončit tutorial - dál to nepustí a bude chtít dostahovat zbytek dat - tj pustit wifi nebo zapnout kabel a nechat dostahovat a updatovat..mělo by jet

MMJ v poslední době hry od EA to je beta za betou... prvně BF4 na pc totálně dom*dané , teď zas koupím nfs a zas nejde a hledat wtf...♥♥♥♥♥i

EDIT: tak jsem to udělal jak píšu po sosnutí cca 4gb jsem odpojil kabel začal hru a voalá plyn funguje.. dokončil jsem tutorial za obě strany a hra pse pak chtěla dál sosat zapojil jsem kabel a nechám dostahovat pěkných dalších 13gb...

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se mi dostane do rukou, zkusím to hrát na Logitech G25, tak pak dám echo. Ale souhlasím s kolegama, že to není dvakrát reálný zážitek. Holt NFS je arkáda a arkády mají do simulací daleko. Engine běží zřejmě ve stylu Burnout Paradise, který jsem na volantu hrál a není to žádná sláva. Takže praxe ukáže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som youtube
ale neviem jako mam activovat to ESF :)
V garáži běž do techmodification či jak je to nazvaný a tam si vyber schopnost auta, máš tam dva sloty pro dvě schopnoi. Potom je během závodů aktivuješ trojúhelníkem a kolečkem, ale to je i napsaný u těch slotů:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus lidi mam tuhle hru a mam otazku na lidi kdo ji maji taky , Jak ste se zbavily videa All drive pred kazdym vyjezdem z garaze je to pekne otravny)

Btw umberto : ja uz to hral na pc tak sem nachytal nejaky "SKILLZ" :lol:

Nejlehci je jezdit zavody proti protivnikum ktery potkas na mape k tomu si navalit fizly a honit se snima nejakych par minut - vetsinou to dam na 8-10x a pak rychle garaz. Na tehle levlech uz musis hodne pouzivat opravny ;) Hodne stesti ;)

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus lidi mam tuhle hru a mam otazku na lidi kdo ji maji taky , Jak ste se zbavily videa All drive pred kazdym vyjezdem z garaze je to pekne otravny)

Btw umberto : ja uz to hral na pc tak sem nachytal nejaky "SKILLZ" :lol:

Nejlehci je jezdit zavody proti protivnikum ktery potkas na mape k tomu si navalit fizly a honit se snima nejakych par minut - vetsinou to dam na 8-10x a pak rychle garaz. Na tehle levlech uz musis hodne pouzivat opravny ;) Hodne stesti ;)

Toho se Bohuzel nezbavis, jinak ja uz na to prisel jak to nabustovat delam kolem 1 500 000bodu za cca10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkňete na YouTube, musis hrat interseptor kde ujedes nebo znicis policejni auto, jakmile dostanes medali tak das restartovat zavod a pojedes to znovu, body a nasobic ti zustanou no a tak to delas porad dokola. Jen si musis najit zavod, kde je blizko opravna kde se opravujes a obnovujes pointy pro dovednosti.

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu