Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Rivals


NobodyAnswers

Recommended Posts

Rád bych se zeptal,jak funguje multiplayer?Nikde v menu tu možnost nevidím,nebo je to dohromady SP a MP v celém herním světě?Je ta pár trofejí na MP a rád bych je také měl...
Jak muzes hrat rivals kdyz jsi prodal vcera PS4? Ale jinak MP a SP je v jednom jak jsi psal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak muzes hrat rivals kdyz jsi prodal vcera PS4? Ale jinak MP a SP je v jednom jak jsi psal.

Hele frajeri,proc me tady porad rozebirate?Jako myslite si,ze Rivals existuje jen na PS4 a ze moje PS4 byla pouze jedna na celem svete?Nebudte najivni a laskave uz se do me nes....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele frajeri,proc me tady porad rozebirate?Jako myslite si,ze Rivals existuje jen na PS4 a ze moje PS4 byla pouze jedna na celem svete?Nebudte najivni a laskave uz se do me nes....
Ještě jsi zapomněl poděkovat za info které jsem ti poskytnul k rivals ohledně MP a SP.

P.S. bacha na steroidy:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď má za úkol nasbírat 100 000BODŮ, ale nedaří se mi, než dojedu do garáže vždycky mě sejmou policajti a příjdu o to, celkem je taky problém těch 100klacků nasbírat...nemáte někdo typy jak se to dá dobře udělat?

Mě vzali 200 000 šmejdi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vzali 200 000 šmejdi!

Nejlepší je závod s policií na letišti,vezmi silnějsí auto,moje oblíbené bylo lambo,to poslední,teď nevím jak se jmenuje.Nastav si odhazovačku,elektřinu a vždy ho znič,za chvíli budeš mít 10x násobek,kousek od toho je opravovna.Pořád to opakuj,stačí když dáš šipku a restart event.Během 10ti minut máš míč a půl a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je závod s policií na letišti,vezmi silnějsí auto,moje oblíbené bylo lambo,to poslední,teď nevím jak se jmenuje.Nastav si odhazovačku,elektřinu a vždy ho znič,za chvíli budeš mít 10x násobek,kousek od toho je opravovna.Pořád to opakuj,stačí když dáš šipku a restart event.Během 10ti minut máš míč a půl a je to.

Dík nahrabal jsem takhle už odpoledne milion.. Je to ten závod nahoře na mapě jak se začíná před tima šikanama do kopce, dá se mu tam ujet za 30 sekund a opravana je nahoře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík nahrabal jsem takhle už odpoledne milion.. Je to ten závod nahoře na mapě jak se začíná před tima šikanama do kopce, dá se mu tam ujet za 30 sekund a opravana je nahoře :)

Jasny,je toho vic,nejlepsi je,kdyz ho znicis.S tim nasobkem mas pak 300K za kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady někdo psal, možná i já :-) Zvol si herní mod interceptor, do technických vlastností si dej shockwawe a do druhýho slotu Turbo. Já použil závod u takového nájezdu ve tvaru osmičky, je tam i pod mostem safe house. závod začíná právě na nájezdu, počakl jsem jak ke mě přijede policejní auto otočil jsem se do protisměru jeho jízdy a použil shockwawe, potom jsem dal turbo a ujel jsem mu. Když pojedeš chvilku po dálnici, je to celkem rovnej úsek tak tam máš i bezninku kde si opravýš případné poničení auta a doplníš plnej počet vlastností, jakmile plicajtu ujedeš a naskočí ti zlatá medaile tak dáš restart event a poedeš to znovu, no takto to budeš dělat jak dlouho budeš chtít a potom zajedeš do safehousu uložit pěkně body, ze začátku to chce trochu cviku , ale potom se do toho dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu