Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Rivals


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Taky vám hra občas dělá hrozné bugy? Občas se hra cukne, většinou když hraju online a kolem dokola moc aut. Nebo se mi stalo, že jsem dojel k závodu a nešel spustit, zmáčl jsem L1, hra vydala zvuk, jakože startuje závod, ale nic se nestalo.. když jsem poodjel a vrátil se zpět, tak už to spustit šlo. Občas některé auta a textury nepřirozeně létají vzduchem. Občas když se rozbiju o skálu, tak mě hra respawne na tu skálu, takže auto klouže bokem a pak se pokaždé rozjeb*e. Nevím, nemám z toho dobrý pocit, proto bych chtěl znát zkušenosti ostatních. Díky ;)

Upraveno uživatelem sensei
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam podobne skusenosti , napriklad si vyberiem nejake auto , vyndem von z mapy a da mi uplne ine auto , nastavim si nejake zbrane da mi uplne ine , a ta trofej chyt 10 mustangou to nechapem , chytil som ich uz aspom 40 a stale nic ,, niekedy je to hrozne nervy mam na to poriadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

U této hry je strašně zajímavá bazarová cena. Už nějakou dobu po ní pokukuji ale furt se dá sehnat nejméně za 800 kč. Když třeba vezmu třeba Killzone SF, což je určitě větší pecka než NFS, tak ten se dá v klidu sehnat za 400 kč. Takže nezbývá než čekat dál, až to taky klesne na těch 400 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ahoj, jsem čerstvý majitel PS4 (přechod z PC) a uvažuji o koupi i této hry. Po zkušenostech, kdy mě několik dílů po sobe sklamalo, se však prvně chci zeptat na par otázek o Rivals.

1) Je zde otevřený svět?

2) Do jaké míry jdou upravovat (tunit auta)

3) Je zde nějaký lehký příběh? Nebo se pouze jezdí závody bez většího smyslu?

4) Pochopil jsem ze tu jsou dvě single kampaně? (závodník a policajt)

5) Jak dlouhé jsou jednotlivé kampaně (cca počet hodin)

6) Jakému dílu se to nejvíce podobá?

7) Je zde split-screen pro hru dvou hráčů na jedné konzoli?

Díky!! :)

Upraveno uživatelem Chuchmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu