Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Doufám, že v Betě bude víc děje, který budu chtít odhalovat. Hraju momentálně Borderlands2 a děj takřka nevnímám, tedy až na pár vyjímek. Asi to bude tím, že mi chybí pořádné příběhové animačky, kterých je tam dost málo.

Na IGN říkali, že by v Betě mely být 4 příběhové mise či kapitoly.. otázka jak budou dlouhé :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady o tom píšou, co můžeme čekat: http://www.expertreviews.co.uk/games/28226/destiny-bungie-beta-access-download-preload-release-date-and-news

4. What to expect

You'll be able to create a character from any of the three main Guardian classes. And then be able to participate in games from all the main play modes in Destiny. A leak from a GameStop newsletter said: “Beta is even bigger and better than the Alpha, featuring four story chapters, four competitive multiplayer maps, a cooperative Strike, and a huge world to explore with your own unique Guardian.” So there should be plenty of co-op action keep you busy for a couple of evenings, and then lots of time for multiplayer too.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego a oni ti poslali kod a nebo se hra proste jen nainstalovala a pak půjde hned spustit? Jestli třeba když jsi tu předobjednávku zrušil, tak aby tě to do té hry pustilo, až se spustí beta.

Jakmile to předobjedáš, tak můžeš rovnou stáhnout betu, žádnej kod ti posílat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpha skončila před měsícem nebo kdy, teď bude beta

ed1:Když předobjednám na PS storu, jak udělám ten preload bety? Jsem to koupil, ale beta se sama nestahuje...

ed2:I když teď mi to píše, že probíhá údržba PS store, kurňa po měsící bude co hrát na PS4 a teď budou dělat údržbu...

ed3: dobrý bylo to tou údržbou, už stahuju

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou dva volné kódy odemne

4DC8-HDNJ-6H9C

76JE-9ENR-8PJQ

To je amatérismus: Když jede bungie. net a jde spustit hra, tak se do hry člověk stejně nedostane, protože spadne PS network. Doprdele, měli dovolit preload všem a PS3 a PS4 verze spustit pár dnů od sebe odělěně (alespoň jeden den)

4DC8-HDNJ-6H9C

76JE-9ENR-8PJQ

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky mi 25 min se nešlo dostat do PS storu, ale už se to stahuje :). Zajímavé je, že to nestahuje přes PSN ale vleze se do hry a tahá to přímo ve spuštěné hře, asi odlehčili servery Sony a uploaduje se to přímo ze Bungie serverů. Rychlost je kupodvu ok, jede mi to tak 5-6 MB/s.

Jinak mám ještě dva volné klíče, pokud má někdo zájem napište do zpráv (až je rozdám, napíšu to sem)

edit: tak jeden je pryč, druhý mám ještě k dispozici, tak pokud ještě někdo má zájem pište, až se mi to stáhne už tu nebudu :)

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu