Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

Vrcholem tiskové konference Sony byla dlouhá ukázka z akční MMO hry Destiny, na které pracují vývojáři ze studia Bungie. Ukázána byla Playstation 4 verze, a nutno říci, že Sony věděla, proč vsadit vše právě na tohoto koně. Destiny vypadá prostě úchvatně, což musí uznat každý, kdo se níže podívá na první gameplay ukázku. Sony rovněž oznámila spolupráci s Bungie, výsledkem čehož je exkluzivní Playstation 3 a Playstation 4 obsah. Ten bude upřesněn v následujících týdnech, ale rozhodně se máme na co těšit. Destiny je rozhodně jednou z nejnadějnějších her, jaká je v současnosti ve vývoji.

Konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hrajete někdo alfu? Sice říkali, že bude jen velmi omezený počet pozvánek, ale zkusil jsem to a usmálo se na mě štěstí. Zatím jsem měl možnost hrát jen chvíli, ale graficky to vypadá skvěle i přes to, že jde teprve o alfa verzi. Hratelnostně zatím ještě těžko soudit, ale zatím určitě spíše pozitivní dojmy, připomíná mi to Borderlands. Uvidíme, zítra se k tomu snad ještě dostanu a zkusím více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zapařil a není to špatné. Grafické ztvárnění se mi zamlouvá. Je to takový mix Borderlands a Rage, ale ostřejší a detailnější grafika. Jinak já jsem nikdy online hry nehrál, tak v tom trošku tápu. Udělal jsem tu story misi a pak mě to navedlo na mapě na takové, řekl bych vedlejší mise, kde pořád jen něco hledám, nebo zabiju 100 procent nepřátel atd. Už jsem jich udělal asi 10 a je to pořád dokola a na stejné mapě což je trošku nuda. Myslel jsem, že až udělám to druhé místo na mapě, kde jsou ty jakoby vedlejší mise, tak se otevře, třeba zase story mise, ale zatím nic. Teda otevřel se mi bokem jakoby jiný svět, kde ale asi musím s více hráči, protože mi to napsalo, že čeká na další, ale to jsem pak vypnul a vrátím se k tomu později. Jinak v tower jsem si vylepšil vybavení, potkal pár hráčů. Je fajn se tak k někomu třeba na chvíli přidat a hrát....Je to zajímavé, ale je to moje první taková hra, takže nevím jestli patří k těm lepším, ale celkově mě to baví. Trošku se mi jen nelíbí fyzika soubojů. Když do nepřítele střílíte, tak sebou ani necukne, jen prostě potom spadne. To jsem vídávál spíš ve starých hrách. A taky absence krve, nebo alespoň nějaké tekutiny mi chybí. Ale celkově fajn. Za mě alfa 8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár dalších hodinkách už moje pocity nejsou tak pozitivní. Těžko říct, jestli ty věci, které se mi moc nelíbí jsou kvůli toho, že jde o alfa verzi nebo to prostě nebude ani ve finální verzi. Jak jsem psal výše, graficky hodně povedené, střelba a celkově ten pocit ze soubojů, zbraní, zvuky atd, opravdu super. Ale vzhledem k otmu, že má jít svým způlsobem o open world hru a to celkem velkou, tak mi ten svět připadá absolutně prázdný a nic mě nemotivuje k tomu někam chodit, něco prozkoumávat atd. Jediné co se dá dělat je střílet. Nikde jsem za těch pár hodin hraní nenašel žádné předměty, žádné truhly nebo něco na ten způsob, prostě vůbec nic. Přitom člověk intentář má, zbraně, zbroje, atd ve hře jsou. Prošel jsem X budov, X komplexů podzemních, X jeskyní atd a nikde vůbec nic. Jen střelba, střelba, střelba.

Uvidíme jestli se to v betě nebo ostré verzi nějak změní, ale tohle je pro mě zatím zklamání a asi to rozhodne o tom, jestli hru potom koupím nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co řešíte...Vždyť je to Alpha verze...Jiný světy budou..ale v Alphe pochybuju...jinak me to baví a už jsem udělal všechny lokace na legend...jinak jsem zkousel Multiplayer na malé mapě se zabíráním stanovišt a to jako jediný mě fakt nechytlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co řešíte...Vždyť je to Alpha verze...Jiný světy budou..ale v Alphe pochybuju...jinak me to baví a už jsem udělal všechny lokace na legend...jinak jsem zkousel Multiplayer na malé mapě se zabíráním stanovišt a to jako jediný mě fakt nechytlo...

Kolego a jak poznám na jaké urovni jsem lokaco dokončil, když ty na legend? Kde se to zobrazuje a jaké jsou možnosti dokončení. Jako třeba amatér, veterán a legend? .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co řešíte...Vždyť je to Alpha verze...Jiný světy budou..ale v Alphe pochybuju...jinak me to baví a už jsem udělal všechny lokace na legend...jinak jsem zkousel Multiplayer na malé mapě se zabíráním stanovišt a to jako jediný mě fakt nechytlo...

Co řešíme? :D Alpha je právě od toho, aby lidi řešili co nejvíce věcí, vývojáři to sledovali a na základě toho feedbacku pracovali dále na hře, dělali třeba úpravy, opravy, změny apod. Takže právě proto, že je to alpha je třeba vše řešit a co nejvíce. Jedině tak se hra může stát ještě lepší, na základě feedbacku od hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu