Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 1 month later...

Zdravím všechny budoucí "guardiany" !:)

Vyšel úplně parádní hraný trailer , za mě totální pecka !

Kdo ještě neviděl se může podívat na představení playstation exkluzivní PvP mapy Exodus Blue

případně exkluzivní strike misi

tak nebuďte bručouni a napište jak se těšíte. :)

Upraveno uživatelem Croft
graficka uprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První recenze se nemaj brát vážně.. Dyt servery běžej ode dneška tak jak vubec ted někdo muze vypustit recenzi :roll:

Jinak mi psali originalek cz že to dodavatel nějak nestihl tak mi to budou posílat až zítra :(

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se konečně dočkali a dneska to vypukne hoši. Já jsem bohužel celý den v práci, takže pokud se neobětuje má drahá sestřička a pro hru mi neskočí, tak mám dnes bohužel smolíka. Ale zítra plánuju pařit o sto šest. Jinak k té recenzi. Zas se někde ve francii rozhodli, ze chtějí být první a vzniklo z toho tohle. Nechápu, jak někdo může u takovéhle hry vydat recenzi tak brzo (myslím, že nedávný koment Bungie na téma "proč nebudou recenze před releasem hry" to vystihuje vcelku přesně) . Pro mě nemá absolutně žádnou váhu. I kdyby projeli kampaň, tak dost pochybuji, že by se dostali blíž k nějakému end-game obsahu, na kterém bude do budoucna Destiny stavět. Tyhle dojmy (které jsou skutečně označené jen jako dojmy, protože jejich autor není totální trotl ;)) spolu s krátkými postřehy Martina Zavřela dokazují, že dosáhnutí toho 20kovýho levelu capu (kde podle Bungie začíná teprve ta pravá sranda), nebude tak snadné (rychlé), jak se po betě čekalo. Jupíííí. Plus jsem absolutně nadšen ze zmínky o swordfightu na měsíci. To Halo se tam holt nezapře. Tak se uvidíme v Destiny ;) Klidně si mě přidejte. Budu hrát na PS4 a můj nick je DoNNieJeNxteR.

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz je jasno ze pribeh trva 9-10h

http://www.goodgamebro.com/2014/09/08/destinys-story-takes-9-10-hours-complete/

a uzivatelske hodnoceni stale klesa, rano bylo na 5,5/10 a behem dneska to postupne pada a momentalne je na 4.8/10

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/destiny

Zda se ze to byla trosku vice prehypovana hra uvidime za tyden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uživatelské hodnocení na metacriticu. Další věc podle které se absolutně neřídím. Je to většinou plný nesmyslných nenávistných hodnocení, navíc se to dá dost zneužít. No možná bude lepší počkat na nějaké dojmy. Každopádně v Betě jsem strávil dost času a ta mě přesvědčila, že tohle je hra, kterou rozhodně hrát chci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu