Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Revolution ZADARMO!


Fogzila

Recommended Posts

tak to slysim prvne,ze by se to nedokazalo s eu uctu pripojit na usa store. U ostatnich online her to nebyl problem. Kdyz treba uvedu demons souls tak tam jsem se pripojoval na asia a usa servery. Pokud se to musi hrat na fiktivnich usa uctu,tak to nema vyznam hrat kvuli hunting trophy

dle ps3trophies 100% zabere 30-50 hodin,tak to budu venovat cas kvalitnejsim hram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
tak hrat to muzes i bez us uctu, jen si to z nej musis stahnout. No je to hodne spatna hra, ztrata casu,tekken bude vzdy lepsi

Tak tak, stáhnout na US a hrát na EU, kdy mě to normálně připojilo na US servery, ale Spartacus je vyložený šmé, tfujtajxl:). Stejně jako když byla beta Socom v Japonsku dřív, stáhl jsem a hrál na EU účtu, kdy mě hra připojovala na JAP servery nebo japonská onlajnovka s robotama Mobile Suit Gundam: Battle Operation, ta se furt hraje pouze na japonských serverech, zkoušel jsem jí chvilku na EU účtu, viz http://psnprofiles.com/trophies/1510-%E6%A9%9F%E5%8B%95%E6%88%A6%E5%A3%AB%E3%82%AC%E3%83%B3%E3%83%80%E3%83%A0%E3%80%80%E3%83%90%E3%83%88%E3%83%AB%E3%82%AA%E3%83%9A%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%82%B7%E3%83%A7%E3%83%B3/Readdy_B

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu