Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Modelarstvi ...


bobo

Recommended Posts

Modelujete nekdo ??? To je jedno jestli z papiru nebo plastove ... :)

ja delam papirove , moje dva posledni vytvory :

ten levy jeste neni hotovy , jestli jste si vsimli tak neema blatniky a svetla.

A tak mne napadlo : jestli nekdo se tomu trosku aktivneji venuje , mohli bysme zalozit klub modelaru ... budeme postovat svoje vytvory , poskytovat si rady ohledne lepeni atd ... co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modelujete nekdo ??? To je jedno jestli z papiru nebo plastove ... :)

ja delam papirove , moje dva posledni vytvory :

ten levy jeste neni hotovy , jestli jste si vsimli tak neema blatniky a svetla.

A tak mne napadlo : jestli nekdo se tomu trosku aktivneji venuje , mohli bysme zalozit klub modelaru ... budeme postovat svoje vytvory , poskytovat si rady ohledne lepeni atd ... co vy na to ?

já letadýlka, plastový, spíš 2 světová válka ! ted už moc ne ale dřív hodně ! později hodim fotky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja sem hodne lepil letadla driv. Ted neni tolik casu na to. Lepil sem jen vrtulovy stihacky 2. sv. Jeste na me ve skrini ceka ultra high detail Catalina Flyboat. Doufam ze na ni nekdy najdu odvahu a cas. :)) Jinak tvoje modely vypadaji moc pekne. Pochlub se i s dalsima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáš Airbrush pistol,nebo barvu ve spreji.Potřeboval bych právě poradit s těmi barvami ve spreji.Nikde nemůžu najít barvy na plast. modely-našel sem akorát ty co se používaj na Lexan karoserie rc modelů-nebo se dá tato barva nanášet i na plast modely???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáš Airbrush pistol,nebo barvu ve spreji.Potřeboval bych právě poradit s těmi barvami ve spreji.Nikde nemůžu najít barvy na plast. modely-našel sem akorát ty co se používaj na Lexan karoserie rc modelů-nebo se dá tato barva nanášet i na plast modely???

z obycejnyma barvama ve spreji uz mam skusenosti ... vysledek byl aspon u mne hrozny (prestrikani auticek)... s pistoli to bude urcite lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu