Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

unsupported disc!!


martin784512

Recommended Posts

ahoj potreboval bych radu ohledne hlasky unsupported disc. Mam lt 2 a tudiz si musim vzdycky iso patchnout s lt3( vsechny nove hry) na lt 2 pomoci AP25 jedou mi vpohode max payne 3 far cry 3 mw3 ale nektere starsi hry jako napr. call of duty black ops 1 mi nejde pise mi to hlasku unsupported disc , ale pisu ohledne dead space 3 a call of duty black ops 2 udelal jsem uplne vse podle navodu a pise mi to unsupported disc hlavne u black ops 2 ,dead space 3 sem rozjel, hral jsem to a druhy den spustim xbox a napise mi to to same jak u black ops 2 vubec jsem to nepochopil jak to je mozne ze mi to behem jednoho dne zas nejede .Nema nekdo s tim zkusenosti?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být třeba špatně vysmahlí já ma třeba Lt. 3+ a u GoW 1 mi to obcas vyhodí taky hlasku unsuported disc ale otevru mechaniku ocistim dvd a vratim ho tam v jiné poloze a funguje. Skus prepalit kdyz jsem palil Crysis 3 tak mi to neslo nainstalovat na harddisc ale z dvd to slo. Tak to skus prepalit a pak dej info. Palis s pomocí Burner max ??? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://team-xecuter.com/c4es-burnermax-payload-tool-v0-15/ zde máš odkaz na ten program ale musíš mít mechaniku v PC Lite On iHas je jedno jaké číslo ale revize : A, B, C, D

Ještě se používá EEprom utility pro Ihasky a nastavíš si na ní :

Force Hypertuning – Enabled

Online Hypertung – Disabled

Smartburn – Enabled

Overspeed – Enabled

OPC history – Do not clear

Nastav si IMGBurn podle tohoto:

http://www.console-power.com/navody-guides/navod-napalovanie-xgd3-hier-na-xbox360-t26167.html (jen Imgburn nic jiného tě nemusí zajímat)

Stručný návod:

1. 2*poklikáš na .dvd soubor

2. Spustíš BM payload tool (DVD R+DL musíš mít v mechanice)

3. Vybereš mechaniku Ihas

4.Klikneš BurnerMax

5.Zobrazí se ti Burner max is enetabled a klikneš v IMg burn na vypalování (musíš pálit rychlostí max 4*)

6.Proběhne Vertifikace a kdyz probehne vse v poradku tak by to melo byt OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu