Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolaps softwaru


Liiisa.64

Recommended Posts

Potřebovala bych poradit. Včera večer se instaloval Dirt 3, potom hra normálně naběhla a cca 2 hodiny normálně běžela. Potom sem to vypnula. Následující den jsem chtěla ps3 znovu zapnout. Místo ikony Ps3, nebo jakýkoliv startování systému nenaběhlo. Místo toho byla pár vteřin černá obrazovka a chtělo to po mě připojit ovladač přes USB a následně stisknout PS tlačítko. Tím jsem se dostala na "upozornění", že systém nemohl být spuštěn a nabízelo mi to 2 možnosti: PS tlačítko a tím restart, nebo pak nějakým způsobem nainstalovat verzi 4.41, nebo starší. Restartovala sem to několikrát...pořád to samé. Zkoušela jsem i recovery menu ... 1. restart - zasekne se,, 6. update - zasekne se,, 2. restor default settings - běželo cca 2 hodiny a stále běželo ... ostatní možnosti jsem zatím ještě nezkoušela ...

Prosím o radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se to povedlo, ale krapet jinak než podle návodu ...

Každopádně to dopadlo tak, že se objevila tato hláška:

"A serious error has occurred. Contact technical support for assistance. (8002F281)"

S tím už se asi nedá nic konkrétního dělat co ??

Upraveno uživatelem Liiisa.64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu