Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps3 a plazma HD Ready


Jany27

Recommended Posts

Zdravím Vás, chcel by som poprosiť o radu. Mám plazmu Samsung PS43D450 HD Ready, ktorá podporuje maximálne rozlíšenie 1024x768. Po spustení hier sa telka prepne na 1280x720 a obraz je na nič. Mam aj Xbox360 a ten beží pekne na 1024x768, obraz je fakt o dosť krajší. V telke sa rozlíšenie meniť nedá a v ps3 nastaveniach sa konkretne rozlíšenie nastaviť tiež nedá, len 720p, 1080i, 1080p. Zatiaľ sa mi podarilo pustiť Uncharted 3 na 1080i, hry ako Infamous, Little Big planet bežia len v tom 1280x720 a je to des :roll: da sa s tým niečo robiť ? :idea: vďaka

Upraveno uživatelem Jany27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj ,mám taky plasmu HD Ready a nově jsem koupil PS3 Fat 80GB. Hry jsem zatím hrál jen Uncharted 3 a Lego hry a přijde mi, že obraz je horší než na bývalém X360. Když se hra spouští, na obrazu pořád přelítává 720p, 1080p, automaticky atd. Můžete poradit? Přijde mi ta grafitak taková jakoby horší...

TV mám zatím tuhle:

http://plazmove-televize.elektromedia.cz/panasonic-th-42px80ea#parametry-produktu

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sme pri tom HD ready, tak nielen 1024x768 je HD ready, ale aj 1366x768 ;) Zial to prve rozlisenie je odvodene od panelu 4:3, len tie pixely su takeho obdlznikoveho tvaru a nie strorcoveho. Je to kvoli panelu 16:9. Rozlisenie 1366x768 je rozlisenie pre 16:9.

Tazko tu potom radit, co s nevyhovujucim obrazom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu