Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chyba 80022D35, nelze registrovat trofeje, hra se nespustí....Aliens Colonial Marines


Smartmax

Recommended Posts

Při spuštění aliens colonial marines mi to před náběhem menu vyhodí toto: Registration of the trophy information could not be completed the game will quit. Jde o tento běžný release, se kterým nikdo nehlásí problém: aliens colonial marines duplex.

Uspokojivé řešení jsem na netu nenašel. Adresář trophy jsem taky nenašel, jedině v adresáři s hrou je tuším tropdir nebo tak něco.

Možná by mi pomohlo, kdyby někdo, komu to funguje, okopíroval adresář s trofejema z /dev_hdd0/home/0000001/trophy/ a poslal mi to třeba na mejl. Mám tam jen nakopírovaný soubor trophy.trp, ale to je k ničemu. Hra z nějakého důvodu neextrahuje ty soubory, které tvoří jednotlivé trofeje.

Pro jistotu jsem začal stahovat hru ještě jednou, uvidíme jestli třeba není nějaká krpa v tom staženém packu.

Má někdo zkušenost s tímto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu