Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seklo se mi psp


orec

Recommended Posts

Moc prosím o pomoc,z ničeho nic mi po zapnutí psp naskočila modra obrazovka a hláška Setting information is corrupted. Press the O button to repair and restore default setting. Když stisknu O , tak se me vypne a zapne se a je tam to samé pořád dokola. Prosím nemůžete mi poradit co s tím? Popřípadě někdo z Brna a okolí kdo by mi to opravil? Jsem totální lama na tohle. Baterku jsem vytahoval-nic. Moc děkuju všem za jakoukoliv radu.

Upraveno uživatelem orec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to timhle zpusobem :)

Disconnect the battery, reconnect and switch it on whilst holding down both top two corner clear buttons. It should restart in recovery mode. Toggle down and select RECOVERY folder, then select. If this folder is corrupted you will have to get a copy off of the internet and replace it using the usb connector. This usually does the trick, if it will not start in recovery mode, it's a SONY job.

Read more: HOW DO I RESET MY PSP? When I turn it on, only the green LED goes comes up. Nothing else happens, and the only way to turn it off is by removing the battery. How can this be fixed? | Answerbag http://www.answerbag.com/q_view/107314#ixzz2YM2mwrIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojte akumulátor , znovu připojte a zapněte jej a zároveň podržíte obě dvě horní roh jasná tlačítka. Je třeba restartovat v režimu obnovení . Přepnout dolů a vyberte složku RECOVERY , pak vyberte . Pokud tato složka je poškozen, budete muset získat kopii pryč na internetu a nahradit jej pomocí USB konektoru . To se obvykle dělá trik , pokud se nespustí v režimu obnovení , je to práce SONY :-D Jo,trosku nechapu,ale zkusim to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho recovery menu se dostanu v pohode. Pak tady mam pod tim: Toggle USB

Run/PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

Configuration

Advanced

CPU speed

Plugins

Registry hacks

Shutdown device

Suspend device

Reset device

Reset VSH

Když vyberu Advanced,tak tam mam:

XMB Plugin

Game plugin

Pops Plugin

NoDRM Engine

Memory Stick Speedup

Hide CFW Files from game

Block Analog Input in Game

Allow Non-latin1 ISO Filename

Old Plugin Support (PSP-Go only)

Inferno .........

Inferno ...........

Inferno......

Inferno.....

Force High Memory Layout

To je vse :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu