Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Taxik MineCraft server


taxik

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych vás pozvat na svůj MineCraft server. Server (po technické stránce) běží zatím v testovacím režimu, tudíž potřebuji zjistit zda se vám hra kouše či ne a proto se omlouvám kdyby se tak stalo.

Pro připojení na server je potřeba se registrovat na našem webu a podat žádost o přidání do WHITELISTU

IP: taxik.tk

Verze serveru: 1.5.2

Doporučuji si přečíst Pravidla!

Download cracked MineCraft lauchneru (max verze 1.5.2):

http://www.multiload.cz/stahnout/558829/mcsp_v12_2-zip/

P.S.Všechny barevné texty s kurzívou jsou odkazy! Žádost o přidání na whitelist pište prosím přímo na našem webu ! Dík :)

//zatím zůstane verze 1.5.2, než se updatují všechny pluginy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ses nepodělal, detičky na mc server stejně najdeš na jíných místech než tady, mygod :roll:

V klidu, ale příde mi normální si založit svůj topic a nepsat někomu do cizího, je to takovej parazitismus a je to docela nepříjemné. Ale tak nic se nestalo no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to parazitismus když sem neudal žádné údaje... kdo by si dal tu práci a psal mi pm o mc server ? :) paraziti sou všude ale ano máš pravdu že je to otravný, taky mě takový vysírky jako já štvou :) (nuda v práci hold) ber to tak že to teď otevře více lidí, když uvidí více příspěvků v diskuzi .. kdyby šli mazat komentáře uživatelem tak ti to odplevelím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu