Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pracovní PC - komponenty


Skypemaster

Recommended Posts

Zdravím, momentálně vybírám komponenty pro PC, který bude určený převážně na práci, ne na hraní ani editaci videa. Měl by zvládnout programy jako AutoCAD atp...

Zatím jsem se dostal k tomuhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1OHY0116LE011T3N011ZB4011YXN01155I011RAA011KXK01

- S disky Seagate mám osobně dobré zkušenosti, stejně tak se zdroji od Enermaxu.

- Logicky do toho nebudu dávat grafiku a proto jsem se rozhodl tam dát Haswell.

- Nejsem si moc jistý se zákl. deskou a taky RAM - jestli tam radši nehodit 8 GB. Přece jenom 8 GB stojí jen o pár stovek víc, ale jestli by to vůbec bylo využité...

- V cenové skupině té skříně jsem moc vzhledově hezkých nenašel, tak jsem vybral tuhle. Osobně s tou značkou ale nemám vůbec žádné zkušenosti, jak je na tom s chlazením, konstrukcí atd.. Hodně si potrpím na vzhled, i když jde o PC téhle kategorie.

- Nerad bych za dva roky pořizoval nový PC, proto má možná trochu vyšší výkon. Taky chci, aby byl do budoucna, když už na to dojde, upgradovatelný.

- Rád bych zůstal u této, nebo blízké ceny.

Prosím tedy o nějaké návrhy jak tuhle sestavu odladit, nejlépe o osobní zkušenosti. Dopředu díky :)

Upraveno uživatelem Skypemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Díky za všem za pomoc. Nakonec jsem ještě vybral jinou case - Corsair Carbide 200R. Za tu cenu vypadá solidně a vidě jsem, že se do ní skládají i luxusní herní mašiny, takže to nebude asi žádný šmejd ;) Na Evolveo nebyly moc dobré ohlasy. RAMky tam dám jen 4 GB a zdroj podle doporučení. Jinak Wokna tam musí být originálky. Kdyby to někdo chtěl vidět komplet tak tady to je:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1TA0011OHY011ZB4011YXN01008Q01155I011RAA011KXK010TM001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu