Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp e-1004 zamrzÁ pŘi update


Ales1468628177

Otázka

Ahoj všichni,

Mám půl roku starý PSP E-1004 s verzí 6.60. Ihned jsem naistaloval PROUPDATE" a "FastRecovery", abych mohl hrát stáhnuté ISO hry... Vždy, když jsem si chtěl zahrát některou z nahraných her, tak standardní cestou přes "FastRecovery" jsem vždy patřičnou hru vybral a hrál. Vše fungovalo bez problémů až do teď.

Při kliknutí na "FastRecovery" sice načtení proběhlo, ale pak ihned zamrzla všechna tlačítka a už jsem si menu pro výběr her ve "FastRecovery" nemohl otevřít. Musím tedy natvrdo vypnout, aby tlačítka byla funkční. Vše se děje, ale stále stejně i při použití ProUpdate, taktéž i při nové instalaci PROUPDATE" a "FastRecovery"

Prosím poraďte co stím mohu dělat.

A ještě jedna zajímavost, kterou jsem zjistil:

Při Restore Default Settings postupuji krok po kroku až dojdu k zadání názvu/jména PSP. Pokud toto nechci přeskočit a PSP si pojmenovat, tak na to přejdu a PSP jako by se zbláznilo. Začnou tam běhat čísla a písmenka, takže nějakej konkretní výběr nehrozí. Jediné co mohu, tak dělat mezery, mazat nakliknutá písmenka a pod. Tak si říkám, jestli to nemůže mít nějakou souvislost s tím co popisuji výše. Bohužel, jsem ale nějaký upgrade systemu nenašel :-(

Upraveno uživatelem Ales
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu