Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak složit hru dohromady?


Luckysbreak

Recommended Posts

Ahoj, předem se omlouvám, ale jsem v tomhle ohledu opravdu velká lama a už si nevím rady (nemůžu to ani nikde najít). Nechal jsem si před časem udělat xbox. Všechno šlo v pohodě a dával jsem si tam stažené hry přes program GX XGD Extract. Jenomže pokaždé jsem stáhnul akorát 1. iso soubor. Teď jsem si stáhnul 2 hry, které jsou po partech a nevím, jak to dát dohromady a dostat to do toho Xboxu. Mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuji post-70067-1468716681458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji, už jsem si to udělal :-) nějak mě to nenapadlo :D. Ale teď mám problém s tím, že mi zase nechce ten .iso soubor vzít ten prográmek GX XGD Extract. Neznáte jiný program, který by mi schroupnul tyhle hry a rozbalil mi to na flashku nebo případně přes FTP? Mám 2 externí disky a ani jeden nemůžu dát do formátů FAT 32. Oba jsou NTFS a nejdou do FAT 32 zformátovat. Flashku mám pouze 8GB. Moc děkuji a jak jsem si všimnul nechtěně jsem to dal do špatné sekce. Tak se předem omlouvám :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu