Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Archer Maclean´s Mercury! Moze byt?


Guest Anonymous

Recommended Posts

No tak rychle bych to nevyděl s tím ortelem, z černého koně se nakonec může vyklubat docela záživná hra.... nechej si to,až na později , kdy už si to budou moci lidi zahrát a říci k tomu své :wink: .(neposuzuj knihu dle obalu).Každopádně je to logická hra , což se počítá jako plus, dále, že je to originální zpracování s novými prvkamy hratelností.Nic podobného jsi zatím nehrál.Každopádně, každý má svůj žánr her , které ho bavý... Já zrovna nemusím hry dle filmových předloh, kde je kolem toho velký humbuk a hra stojí za prd, kdy jim nejde ani tak o hratelnost , ale aby se dobře prodávala díky filmové licenci....(neříkám , že to je u všech takových her , ale u většiny to tak je).Tahle hra přišla s něčím novým, originální nápady, nikoho nekopíruje, tak proč jí nedat šanci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak rychle bych to nevyděl s tím ortelem, z černého koně se nakonec může vyklubat docela záživná hra.... nechej si to,až na později , kdy už si to budou moci lidi zahrát a říci k tomu své :wink: .(neposuzuj knihu dle obalu).Každopádně je to logická hra , což se počítá jako plus, dále, že je to originální zpracování s novými prvkamy hratelností.Nic podobného jsi zatím nehrál.Každopádně, každý má svůj žánr her , které ho bavý... Já zrovna nemusím hry dle filmových předloh, kde je kolem toho velký humbuk a hra stojí za prd, kdy jim nejde ani tak o hratelnost , ale aby se dobře prodávala díky filmové licenci....(neříkám , že to je u všech takových her , ale u většiny to tak je).Tahle hra přišla s něčím novým, originální nápady, nikoho nekopíruje, tak proč jí nedat šanci ...

jo, šanci já ji klidně dám, mě jen nezaujalo to, jak ta hra vypadala na obrázku. No uvidím, co na to recenze, ostatní lidi atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu