Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

System update stopped - co mám dělat?


Recommended Posts

ahoj, mám na xboxu udělaný RGH a včera jsem si vypálila hru NCAA Football 14. Chtělo to po mě update hry, tak jsem ho dala a pak mi to napsalo system update stopped, status code 3cd6 3f4a 2800 0f00 c000 0034. S xboxem nejde dělat nic, nereaguje, jde jenom vypnout. Mohl by mi někdo poradit co mám udělat, aby jsem mohla používat xbox a neztratila jsem flashnutí? Děkuji, jsem holka a jsem v tom nová, tak kdyby byl někdo hodný a poradil by mi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patřilo by to teda spíš do otázek, jelikož tu nepíšeš žádný návod ;)

Ale k věci. Zapni xbox, v oficiálním dashboardu běž do System setting, potom Memory, pak najeď na úložiště, kam se instaluje aktualizace (většinou to je interní paměť nebo interní HDD), Y a Clear system cache. No a pak postupuj podle tohohle návodu na aktualizaci a máš vystaráno http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16203-programem-j-runner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono problém je ten, že konzole s RGH se takhle neupdatuje, takže je klidně možný, že už jsi o něj přišla. Konzole určitě ještě zachránit půjde, ale bude Ti s tim muset pomoc někdo z odborníků na RGH. Jinak tato hra vyžaduje DB 16202 a vyšší, aby to kdyžtak ostatní nemuseli hledat. Ono teoreticky by stačilo, kdyby jsi stáhla oficiální 16202 update, hodila to na flashku a ono by se to dodělalo. Jenže.... u RGH je nejdřív potřeba aktualizovat NAND, což se dělá přes XELL (pokud jsi četla ten návod co jsem posílal, tak tam je to všechno popsaný). Zkus to udělat podle toho návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vyřešen. Speciální poděkování uživateli Toro.

Postup - stačilo nahrát správný dashboard. Bylo zjištěno ze status code (druhé čtveřice hexadecimálního kódu, která byla převedena do desítkové soustavy a tím se nám objevily čísla verze dashboardu, který se tam má pře usb flash disc nahrát). Děkuji moc Vám všem za ochotu. LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu