Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wep???


Still

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

WEP je nastaveny na routeru/APcku, je to sifra, ma ji majitel routeru/APcka, bud je to ISP nebo domaci uzivatel, dle toho kdo to AP vlastni ;)

.. WEP je dnes jiz nepouzitelny, se spravnym HW & SW to mas za jedno odpoledne louskle ;)

.. pouzivej WPA(2), popr. radius server xD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Super,už jsem na ěj přišel.Normálě jsem ho tam loupl,proběhl test,úspěšně,no a pak když spustim internet brouwser dám tools,pk settings

home page settings,hodim si tam nějakou adresu,dám OK,najedu na home,potvrdim.No a pak mi to po chvilce hodí hlašku:Communication with the server failed.A DNS error has occurred.(80410414):ziped:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Super,už jsem na ěj přišel.Normálě jsem ho tam loupl,proběhl test,úspěšně,no a pak když spustim internet brouwser dám tools,pk settings

home page settings,hodim si tam nějakou adresu,dám OK,najedu na home,potvrdim.No a pak mi to po chvilce hodí hlašku:Communication with the server failed.A DNS error has occurred.(80410414):ziped:...

tzn. ze neni nastavene IP DNS serveru.. primo ti to pise..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
WEP je nastaveny na routeru/APcku, je to sifra, ma ji majitel routeru/APcka, bud je to ISP nebo domaci uzivatel, dle toho kdo to AP vlastni ;)

.. WEP je dnes jiz nepouzitelny, se spravnym HW & SW to mas za jedno odpoledne louskle ;)

.. pouzivej WPA(2), popr. radius server xD :D

hele , tady pises ze se da rozlousknout ten WEP klic - pls jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu