Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

router


Reiden

Recommended Posts

zdravím moje oblíbené fórum :-) mám problém s routerem. na telefonech se mi nechce načítat např. youtube (jak stránka samotná,tak občas i videa),u Apple iPhonu a iPodu touch se mi zkrátka ne a ne načíst Appstore,25pp a podobné , PS3 se nepřipojí k PSN.... Servisák nám řekl,že máme smůlu a máme snad jeden jediný router na trhu, který způsobuje tenhle problém....nepropouští nějaký druh signálu či co....nevím,nerozumím tomu. A díky tomu tyhle problémy.

Rozhodl jsem se tedy pořídit nový router,jenže jako absolutní neznalec, nemám ani nejmenší tušení,jaký router vybrat. Potřeboval bych něco co nejjednoduššího, co člověk zapojí do zásuvky,píchne do toho kabel od poskytovatele,zapne to a už k tomu jen nějak jednoduše popřipojuje PC,notebook,iPhone,PS3, ostatní telefony....a tak dále :-)

nějaké tipy? :-) díky předem,piece ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu