Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[Pomoc] Grafika u her


Chowky

Otázka

Dobrý den,

potřebuju pomoct s hrama a grafikou, o co se jedna...

Vždy když zapnu hru (dejme tomu Skyrim) na nejlepší rozlišení a detaili (komp by to měl v pohodě rozjet) taky že rozjede, akorát když dojde na nějáky boj (kde je více postav najednou at už i při MP jiných her atp.) tak to spadne (objeví se černá obrazovka) a bud mě to hodi na plochu, přičemž hra stále jede ale nemužu se do ní dostat a nebo se hra uplně vypne, žádný error nebo tak něco to nenapíše... Nevíte jak to opravit, ja si takhle nezahraju ani DayZ.

  • Win 7 Ult 64bit
  • Intel Core I5 - 3470 3.20GHz
  • 8,0 GB ram
  • AMD Radeon HD 7700 Series

Zkoušel jsem i stahovat ruzné ovladače na AMD ale bylo mi to pokaždé k ničemu. Děkuji moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, zkoušel si snížit detaily?Hra je originál?Dělá to u všech her?Napadá mě jedině monitoring pc při hraní, jestli se něco nepřehřívá. Skyrim na plné detaily s grafikou 7700 .. no nevím, a při nejlepším rozlišení (pro mě je to FHD, nevím jak pro tebe) to žádný hitparáda není, takže možná GK dostává slušně zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Víš co říkám své babičce, když říká "no já si myslím, že ..". Myslet znamená hovn* vědět.:)Zkus teploty po spadnutí hry do Win, popř. hraj na medium, nějaký test a jestliže to poběží, tak se přehřívá grafika nebo prostě nestíhá, procesor i ramky jsou v pohodě, máme podobné hodnoty akorát mám lepší grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu