Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Televize


Lumca

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám poslední dotaz, mám normál televizi 82 palců má scart vše co má televize.Půjde mi na ní ps3??

ANO pujde ti k PS3 je pribalen Scart,Wlan kabel,USB kabel,kabel do zdroje :D

Jen ta kvalita nebude takova jak na LCD ale i tak je to slusny i na normalni TV ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám doma asi 4 roky starou televizi LG no a je to úplně na pytel... Obraz se kroutí a jsou tam takový pruhy jo a ještě hučí zvuk... Nevím třeba je to televizí protože když tam připojím PC tak to dělá skoro to samí... Někde jsem slyšel že bych to měl hodit na stejnou fázi a to jsem taky zkoušel... A přez S-Video kablík to je s tim obrazem ještě horší protože se hroutí... Ale jinak PS2 mi právě nic takovýho nedělá... A ještě něco ten AV výstup má úplně stejnej konektor se dvojkou... Zajímalo by mě jak vám to šlape na vobič televizích, jestli to dělá taknějak na každý nebo jestli ta moje je na prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to mam taky takovej problem ve skrini mi lezi nove PS3 a ceka az pod stromecek u toho je CoD 4 jenze mam tv bez HD sice telka slape jako vino je sirokouhla a kabelovka na ni slape perfektne myslim obraz , uz jsem cetl hodne nazoru zda na klasicke tv je to dobry nebo ne a ted mam z toho hlavu v pytli a premyslim o nove tv tak ja teda nevim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to mam taky takovej problem ve skrini mi lezi nove PS3 a ceka az pod stromecek u toho je CoD 4 jenze mam tv bez HD sice telka slape jako vino je sirokouhla a kabelovka na ni slape perfektne myslim obraz , uz jsem cetl hodne nazoru zda na klasicke tv je to dobry nebo ne a ted mam z toho hlavu v pytli a premyslim o nove tv tak ja teda nevim :roll:

nedělej si starosti měl sem taky takové problémy ale jak sem to zapnul tak sem zjistil že i na kvalitním CRT je to velice dobrý obraz!!! až tam zapneš CoD 4 tak uvidíš:D pak tu napiš a dej vědět jak to vidíš ok? ja měl dostat ps3 až na vanoce ale matka mi ho dala už v listopadu:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já ho dostanu až hezky pod stromeček.. A jestli to bude na obyč. TV hnusný, tak koupím za 250kč kabel, a připojím přes DVI k monitoru :P

uvidíš sám i na obyč tv je to super!! nech se překvapit!!! myslím že tě to překvapí stejně příjemně jako mě:bash::bash::bash::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já myslím že to někteří lidi tady na fóru přehánějí s těmi řečmi o tom,že na normalních nebo trochu starších,či menších TV je hraní na PS3 hnusné. Je jasné že se super televizema za 200 000 kč to bude paráda,ale klidně i na starší horší televizi to pořád vypadá skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podla mojej skusenosti cod4 modern warfare aj na obycajnej telke vyzera fantasticky, a co sa tyka lcd-cka, tak to sa musi len vidiet:)

A co HDMI-DVI redukce... Když to přes to připojíš k PC monitoru tak jak to vypadá a v jakým to valí rozlišku ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já myslím že to někteří lidi tady na fóru přehánějí s těmi řečmi o tom,že na normalních nebo trochu starších,či menších TV je hraní na PS3 hnusné. Je jasné že se super televizema za 200 000 kč to bude paráda,ale klidně i na starší horší televizi to pořád vypadá skvěle.

naprostý souhlas!!! ja třeba nemam na to abych si kupil předražene full hd televize. tolik bych zatím do tv neinvestoval full hd si kupím tak za 2 roky. ale zatím mi bohatě stačí moje CRT s dobrým RGB kabelem a 5.1 bednama8)8)8) a dneska budu mít oblivion tak budu kalit jak cip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar lidi jak jsem jiz psal pouzivam standartni tv je pravda ze je to novejsi bedynka je sirokouhla a obraz je super takze jsem napojil PS3 a musim konstatovat ze obraz nema chybu i pres scart ale samozrejme me lezi v hlave koupe LCD TV. Takze kdo ma novejsi tv tak s PS3 neni problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ono dat 8500 za kvalitni LCD monitor na kterym ps jede 1080p...uplne staci....ani to nemusi byt TV ja jsem presel na 22' LCD HP w2207h s HDMI a je to dost zmena skoro neporovnatelny proti 17'LCD s TV tunerem pres SCART na kterym to bezelo 576i....kazdyo vec no ale jak kdyz nemel kvalitni LCD tak sem mel PS3 mesic v krabici...proste se mi ten obraz nelibil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz ohledně přehrávání blue ray filmů na ps3 zatím jsem přehrával pouze dva filmy, ale pokaždé jsem měl film na obrazovce pouze v takovém pruhu jako v širokouhlém formátu.Proč mám teda televizi s uhlopříčkou 107, když pak to nemám na celé ploše. Na televizi jsem se to snažil nastavit, ale jde pouze širokouhlý a nebo automatický formát. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu