Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NELZE SPUSTIT


*wtf

Otázka

Recommended Posts

  • 0

u dark mirror sem mel stejnej problem jako u wormsu - extract error,

tak sem asi pred tejdnem stahnul CSO verzi, prave abych to v devhooku rozchodil jako to zminovane vino a

... dalsi error, hru sem sice spustil, ale chciplo mi to kdyz sem chtel zapnout trening nebo mise

jestli nikdo nevite v cem je hacek a jak to poresit, tak mi sem soupnete nejakej link na ty dve parbicky v ISO verzi

dix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty chudacku aby ses nam tu nerozplakal

tohle opravdu nesnasim..resim tu nejakej problem, potrebuju radu jak ty hry rozbehat a prijde sem nejakej debilek a pise tu neco o sekcich

proste kdyz nevis tak sem nic nepis a neser sem nejakou sekci download

..nebo si to pak po vecerech procitas a honis si nad tim ???

a kdyz si tak zakladas na tech sekcich..resim tu snad neco o stahovani??

resim tu nejakej posranej download??

jediny co chci aby mi nekdo poradil jak rozbehat jiz zminovany hry nebo jestli se nekdo pral s podobnejma problemama jako sem popisoval a to je snad tema to sekce psp hry, ne??

..ale co se tu rozciluju..

je videt ze tvoje prezdivka odpovida vysi tveho intelektu

:shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pouze jsem se ti snazil naznacit, ze pokud mas problemy s ISO verzemi tak je vhodnejsi umistit tento topic do odpovidajici sekce. Dokonce si myslim, ze tam by si se odpovedi snaze dockal, protoze tu sekci navstevuji prave ti kdo maji tyhle problemy a znaji odpovedi. Na osobni invektivy reagovat nebudu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je jasné.Už tomu rozumím! Je to celkem prosté? Přece jen neumíš tolik anglicky nebo jsi to jen přehlédl.(mě už se to taky stalo) Takže ty 3 složky co máš v PC ,tak je překopíruj na kartu.(např.X,Syphoni a ty statní)A potom jen klikni na ikonu té hry v PSPčku(,měla by být ve složce GAME).A pak to znova odklikni -ale kolečkem!!!,né v žádném případě křížkem,jinak nastane nežádoucí extrakce na kartu! A můžeš hrát.Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo tak ty ses snazil naznacit?

co kdyby ses priste vysral na nejaky naznacovani a napsal to rovnou..

navic sekce download mi prijde jako sekce kam se davaji odkazy na stahovani her a nepripada mi jako sekce kde se resi problem se spustenim her, alespon dle nazvu

navic tu neresim nejaky iso,ale ty wormsy se nahravaj normalne do psp/game

stejne jako homebrew

jo a stou anglictinou..hele sem ve ctvrtaku a anglicky opravdu umim..

to ze sem tu napsal ze ted nevim jestli se ma zmacknout X nebo O sem napsal proto, ze sem byl dost vykalenej po patku

myslim ze tak jednoduchou vetu by prelozil i clovek, kterej ma anglinu prvni rok na zakladce

myslis ze ti to napise extract error kdyz zmacknes O ???

nebudem tu resit sracky..vite nekdo v cem muze bejt problem??

zkousel sem i uvolnit co nejvic mista na disku..nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo tak ty ses snazil naznacit?

co kdyby ses priste vysral na nejaky naznacovani a napsal to rovnou..

navic sekce download mi prijde jako sekce kam se davaji odkazy na stahovani her a nepripada mi jako sekce kde se resi problem se spustenim her, alespon dle nazvu

navic tu neresim nejaky iso,ale ty wormsy se nahravaj normalne do psp/game

stejne jako homebrew

jo a stou anglictinou..hele sem ve ctvrtaku a anglicky opravdu umim..

to ze sem tu napsal ze ted nevim jestli se ma zmacknout X nebo O sem napsal proto, ze sem byl dost vykalenej po patku

myslim ze tak jednoduchou vetu by prelozil i clovek, kterej ma anglinu prvni rok na zakladce

myslis ze ti to napise extract error kdyz zmacknes O ???

nebudem tu resit sracky..vite nekdo v cem muze bejt problem??

zkousel sem i uvolnit co nejvic mista na disku..nic

..ses z toho nakej podrazdenej :)

..a v tvem vystupovani jsou znamky agrese :)

..vyjizdis i po lidech, ktery se ti snazej pomoct :)

...jinak s tema WORMSama...sam sem je hral - tu verzi ala hombrew

...stahnul sem soubor z netu WORMS.RAR - ten sem rozbalil a vznikli ty 3 dir, ktery se maj nakopcit na kartu (PSP, X, WORMS)...

...ale v tom DIR WORMS je v nakym poddirektorari jeste jeden zabalenej soubor - myslim ze se menoval zip.zip...tak ten musis taky rozbalit...

..takhle nak to bylo.. :)

..jinak kdyz sem je zkousel asi po 3 mesicic a znova to takhle udelal, tak uz se mi je nepodarilo rozjet..nevim proc....zkousel sem i formatovat kartu ale neslo to...

...este u tech vormsu je docela podstatny, ze pri prvnim spusteni kdyz se to dorozbali(ale tam si se este nedostal), tak se to kousne a je potreba restart PSP...a pak uz se to spusti v pohode...

...nevim jestli ti to bude neco platny, to co sem tu napsal..ale gudlak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja uz sem z toho uplne mimo, uz se mi to tu micha

prave kdyz zmacknu O tak to napise extract error

protoze :

press O to extract system files from umd - first time

press X to run

myslim ze tohle si prelozi kazdej

kdyz das to X ktery si zminoval, tak prave zadna extrakce nenastane, respektive se nestane vubec nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo sem trochu agresivni..uz mi to par lidi reklo

ale to me nejak netrapi je to proste moje vlastnost

ale sem dost alergickej na to kdyz mi nekdo cpe ze by to melo bej v jiny sekci nebo kdyz sem napise nejakej novacek nejakej problem a nekdo mu odepise hledej uz sme to tu resili..jako by byl nejakej problem hodit tam odkaz na ten topic

no nic to je jedno, kazdopadne sem ten zip.zip rozbalil a furt mi to hazi extract error i po restartu to nebezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...skoda..tak nevim...

..jak sem psal..uz sem to pred par mesici rozchodil...

..a kdyz sem to zkousel znova(z toho samyho zdroje), tak uz sem to nerozjel ( a to sem se s tim trapil nekolik hodin :) )

..sou veci mezi nebem a zemi...asi budem donuceni si WORMSE koupit :)

..este muzes zkusit naformatovat MS (obcas tam zustane nakej skrytej sajrajt)...samozrejme nezapomen vsechno zaohovat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jemu pomůže jedině si stáhnout ISO a spouštět ho v Devhooku.Tam nejsou žádné problémy.Já jsem si to na zkoušku před chvílí zapnul a funguje to normálně z těch tří složek. Jen kliknu na ikonu hry ve složce GAME a hraju.Kdoví co si vlastně stáhnul.Asi poškozený soubor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele nejsem nejaka lama ktera by tu neco resila s poskozenym souborem..stahnul sem to dohromady trikrat .. tri ruzny verze .. dve pres torenty a jednu pres rapid .. vsechny jsou jinak velky a vsechny delaj jiz zminovany problemy, tak tady nepis neco o tom, ze nevim co sem stahoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je jenom kapke agresivni... ja by si vsechno jeste prokontroloval : jestli tam mas vsechny soubory,procetl si to vsechno predtim !!!!!precetl si readme tam je vetsinou navod a faq!!!!. Jenom poznamka na okraj mas fw 1.5 i to se muze stat ze nekdo prehledne :) a ne ze na mne budes agresivni snazim se ti pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bobo: jj neboj :) kdyz mi chces pomoct tak nemam duvod

uz u ty prvni verze co sem stahnul sem si to vsechno trikrat prekontroloval a zkoumal sem to celej den a nic sem nevyzkoumal

a samozrejme 1.5 mam jinak bych se sem ani neopovazil vstoupit :)

i sem dneska rozbalil ten zip.zip soubor co mi radil atry a furt tam na me skace ten error

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty chudacku aby ses nam tu nerozplakal

tohle opravdu nesnasim..resim tu nejakej problem, potrebuju radu jak ty hry rozbehat a prijde sem nejakej **** a pise tu neco o sekcich

proste kdyz nevis tak sem nic nepis a neser sem nejakou sekci download

..nebo si to pak po vecerech procitas a honis si nad tim ???

a kdyz si tak zakladas na tech sekcich..resim tu snad neco o stahovani??

resim tu nejakej posranej download??

jediny co chci aby mi nekdo poradil jak rozbehat jiz zminovany hry nebo jestli se nekdo pral s podobnejma problemama jako sem popisoval a to je snad tema to sekce psp hry, ne??

..ale co se tu rozciluju..

je videt ze tvoje prezdivka odpovida vysi tveho intelektu

:shock:

Jak jednou napsal atry:

''Aby ti nepraskla zilka v mozku'' :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu