Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 1001


broman

Otázka

Mam problém a chtěl bych pomoc.Mám dovezene PSP z USA 1001 a nedaří se mi připojit na síť.Může být problém v tom že jsem Lan a některé PSP to nepodporují a chtějí jiny druh připojení.A další problém nevím jak poznám jake hry mohu si zakoupit zapujčil jsem si 2hry ktere byly kopeny tady v česku a nejdou.Stale semi hlasí že mam nízkou verzi 3.03 system softveru.Aktualizovat to jde pouze připojením přes internet nebo i jinak.Jsem v tom ulpny laj,myslel jsem že pouze vložím hru a hraji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Teď jsem y toho pav:ziped: koupil jsem v bazaru hru spustil OK dale mej jsem zmacknout select a ejhle napsalose tam nejsou data a k tomu,PsP je mrtve.Nereaguje na nic nejde spustit černa obrayovka vůbec žádna reakce.Je to hrou nebo odešlo PSP :psp:.Je možne že hra mi zničila PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Akorat mě zarazilo po zmačknití select že se mi objevilo ohledně něco s pamětí,ale i když jsem měl předtím jiné hry ktere potřebovaly už verzi 6 tak mi to napsalo že to chce aktualizaci nebo tak něco ale u toho se mi napsalo něco o disku a paměti že nema a pak konec tma a od te chvíle nejde nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dneska jsem šel do toho bazaru a vyskoušeli jsme to tam na jiném PSP objevilo se nout is data.Za hru mi vratili ale PSP jsem musel dát na opravu,jsem zvědav co tomu bude.Jak je možné že na hře nejsou data,myslel jsem že to nejde vymazat :roll:,asi je lepčí kupovat origoše než v bazarech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu