Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo poradi pri uprave firmwaru???


tommy872

Recommended Posts

cuss,mam firmware 2.71 SE-B a chtel bych upgrade na nejaky vyssi- 3.40OE-A, 3.71 M33 apod,nikdy jsem to nedelal,tak prosim o rady zda z meho firmwaru muzu na nejaky z techto upgradovat,popripadne pokud by byl nekdo z prahy ochoten mi to do psp nahrat,at se ozve.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vim ze to de nak i rovnou z toho tviho rovnou na ten vissi......ale to nevim jak......jinak to de udelat pres easy recovery.....mas to tady v radach pro zacatecniky.......je to fakt jednoduchy...zvlad sem to i ja.....a to sem guma:) jinak sry martiN byl rychlejsi tak mu napis poradi ti........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martiNe, tohle si můžeš udělat sám. ozvy se mi na ICQ a ja ti poradim. lepší, než aby jsi někomu platil, nebo se s ním scházel osobně.

lol ale ono je to prave naopak, martin mu nabidl ze mu to v Praze udela -> neseriozni jednani (kdyz si to muze udelat sam a po netu, jediny duvod proc mu martin nechce porad jak na to -> $$$ ) - to jsme mu mohli nabidnout i my.. ale setrime jeho cas i penize :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze muzes rovnou na custom FW..jestli chces muzes pres recovery jit na 1.5 a z 1.5 na custom fw..doporucuju 3.52M33..navod na custom FW najdes v sekci tutorialy..seznam tutorialu..nikdo ti to hledat nebude..najdi si to sam at se taky neco naucis.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ale ono je to prave naopak, martin mu nabidl ze mu to v Praze udela -> neseriozni jednani (kdyz si to muze udelat sam a po netu, jediny duvod proc mu martin nechce porad jak na to -> $$$ ) - to jsme mu mohli nabidnout i my.. ale setrime jeho cas i penize :D

JJ.

To martiN: "a dohodnem se" nevypadá moc na pomoc.. spíš "a poradim ti", ale budiž.

To Anonymous: Ale ty nejsi taky žádnej svatoušek. Už třetí člověk mi tvrdil, že jsi si za to chtěl účtovat 400kč. Já vždy řeknu, že je to dobrovolný příspěvek. Někdy dají 100, někdy třeba 500kč...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ale ono je to prave naopak, martin mu nabidl ze mu to v Praze udela -> neseriozni jednani (kdyz si to muze udelat sam a po netu, jediny duvod proc mu martin nechce porad jak na to -> $$$ ) - to jsme mu mohli nabidnout i my.. ale setrime jeho cas i penize :D

hle jak pise tommsz ze si za to uctujes 400 tak to je smutny ja nic za to nechci kdyz to delam wis a ja sem rozhodne nmyslel ze mu to udelam v praze ja sem to myslel tak ze mu to udelam po icq akorat to spatne vyznelo to "dohodnem se" wis takze bud vklidaci kamarade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hle jak pise tommsz ze si za to uctujes 400 tak to je smutny ja nic za to nechci kdyz to delam wis a ja sem rozhodne nmyslel ze mu to udelam v praze ja sem to myslel tak ze mu to udelam po icq akorat to spatne vyznelo to "dohodnem se" wis takze bud vklidaci kamarade...

Ale nějaký peníze přesto dostaneš ne?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hle jak pise tommsz ze si za to uctujes 400 tak to je smutny ja nic za to nechci kdyz to delam wis a ja sem rozhodne nmyslel ze mu to udelam v praze ja sem to myslel tak ze mu to udelam po icq akorat to spatne vyznelo to "dohodnem se" wis takze bud vklidaci kamarade...

smutnej ses ty, ze se vtiras do topicu, ze ti neco nakukal tommzs? Ale.. podivej se prosimte na reference ;) mam je celkem slusne nemyslis? Kdybych to delal nejak nekvalitne, tak by mi asi lide nedekovali ze? Nejsem nejaky amater jako ty, ktery to musi delat free, protoze si potrebuje jen otestovat pandoru na nekom jinem, aby si nepokazil vlastni PSP...

smutny.. sorry, ale jsem clovek co chodi na brigadu, dela skautum zdarma stranky a chodi na stredni skolu ze ktere bych mel jit i na vejsku, takze fakt nemam naladu jen tak za nekym jezdit a utracet kredit, jen za dobre slovo.. v praze nebydlim, takze za kazdym vzdy dojizdim a nejak si to naplanuji a prizpusobim se.. jestli sis neviml meho podpisu - cena je o domluve a vzdy byla o domluve, onech 400Kc, ktery ti zde tommzs nakukal, aby vypadal nejspise jako serioznejsi - ba nevim proc, beru to jako podraz za mejma zadama - tech 400Kc, vzdy rikam jako prumernou castku co mi lide davaji.. A je to pravda, kdyz si to nekdo spatne vylozi a neprecte si, ze je to o domluve, tak sorry.. Ale jestlize by to melo fungovat tak, ze bych dospelemu chlapovi, udelal dg, misto toho abych se treba ucil na pisemku a ten mi pak rekl jen dekuji a ja kvuli nemu jako pako cekal v praze - pritom jsem uz davno mohl bejt doma.. tak to sorry, ale takhle IMHO nepremysli zadny normalni clovek..

Podivej se na ceny chipovani, na ceny prehravani fw v servisech.. ;) pokud se to nekomu zda hodne, muze proste taky sedet na zadku a parit orig. nikdo ho do cfw nenuti.. Je to jako kdyby se svadlene zdaly premrstene ceny za hadry.. Zvladne si to udelat sama for free, proc by mela platit, ale pro ost. lidi je to solidni, kazdej nemuze umet vse..

Uz to chapes? Nebo ses stale ve snu kde je vsechno free a kde kdyz nekdo rekne prosim a dekuji, tak kvuli nemu nekam dojedes a udelas mu co budes chtit..

Hochu ja znam svoje kvality a nebudu se snizovat treba k tobe, ja mam (pocital jsem to) okolo 100+ flashu (pres 20 tejdne, delam to od zari), nemam duvod to delat free jako nejakej novacek.. a tech 400? Vysvetleno vyse.. Nemel neco kdyz nevis o co jde.. Chapu, snazil ses vybalit to nejlepsi co jsi na me mel, spatne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen řekl, co jsem slyšel. Za poslední 3 dny mi lidi řikali, že si chtěl 400kč a jeden právě kvuly tomu napsal mě. Nic víc nevim, jestli si vymejšleli nebo tak. Nenapsal sem "Anonymous chce 400", ale že "3 lidi řikali, že Anonymous chce 400". Pravda, taky za to dostavam penize a taky bych to nedelal uplne zadarmo. Tvoje slova s písemkou a o tom že bych mohl být dávno doma jsou naprosto přesná. Jen to od těch lidí vyznělo tak, že těch 400kč vyžaduješ, což si trochu odporovalo s tím co máš v podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě tohle přijde jako :offtopic: chtel poradit tak ste mu poradili, kolik si za to kdo bere peněz je jenom jeho věc nemyslíte? dyž si řekne 400 tak at si řekne je to na něm možná sem píšete ze závisti že vám usmrknou kilo a nazdar. Za dobře odvedenou práci se má dobže zaplatit. Myslím, že by se tohle nemělo řešit.;)Toť vše. Sry za OT ale celej tenhle topic až na pár příspěvků je plnej OT modi by to meli přejmenovat: "Budem se hádat jestli za to chce annonymous 4 kila nebo ne" Bůh s Váma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano toto je oftopic samozrejme mas pravdu, to mi ale nebrani vyjadrit se.... nevidim duvod proc by mi nekdo nemel zaplatit, i kdyz jsem v te dobe dluzil bratrovi kolem 5600kc tak jsem z flashu penize nevybiral...nerikam ze je to spatna nebo dobra vec, to at si kazdy rozhodne jak chce

i kdyz se mi jednou stalo ze jsem "zpanikaril" a malem jsem jedno psp neflashnul(ten clovek bydlel daleko a prijel za mnou), v te chvili jsem si myslel ze budu muset platit jemu (:)) aspon za benzin.... nakonec jsem ho flashnul ale nic jsem nechtel toze ten clovek tam cekal asi hodinu ale preci jsem mu vdecny za jeho ochotu pockat a byt v klidu ( uz jsem cekal ze mi da pesti)

ja souhlasim s Anonymous_

PS: ma ochota pomahat lidem mi zabira cas, ale delam to pro ne rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano toto je oftopic samozrejme mas pravdu, to mi ale nebrani vyjadrit se.... nevidim duvod proc by mi nekdo nemel zaplatit, i kdyz jsem v te dobe dluzil bratrovi kolem 5600kc tak jsem z flashu penize nevybiral...nerikam ze je to spatna nebo dobra vec, to at si kazdy rozhodne jak chce

i kdyz se mi jednou stalo ze jsem "zpanikaril" a malem jsem jedno psp neflashnul(ten clovek bydlel daleko a prijel za mnou), v te chvili jsem si myslel ze budu muset platit jemu (:)) aspon za benzin.... nakonec jsem ho flashnul ale nic jsem nechtel toze ten clovek tam cekal asi hodinu ale preci jsem mu vdecny za jeho ochotu pockat a byt v klidu ( uz jsem cekal ze mi da pesti)

ja souhlasim s Anonymous_

PS: ma ochota pomahat lidem mi zabira cas, ale delam to pro ne rad

presne tak.. kdyz se s nekym na nejake castce dohodnu - snad nejsme male deti, tohle JE take o kseftu, nebudu workovat free ;) kdo vam dnes co da free, cas je drahej..

a kdyz mi nekdo napise kolik za to chces? Ja napisu, prumerna bezna castka je 400 Kc, nelzu.. a ani si nerikam kolik chci, odporuje si to s mym podpisem? Ne.. Lidi mohou rict, ale to je moc, dam tolik... vzdyt je to preci jak bazar zde, je to o dohode, zadnou pevnou sumu nemam.. Ale nechapu a beru to jako podraz a srabstvi, kdyz nekdo po tom co mu tohle napisu, uz neodepise a s brekem se obrati na tommzs a vsecko mu vybuli, co to je za chovani??! Lidi proberte se! Copak tohle se dela? To neumite nesouhlas dat najevo primo me? Pritom mi pak jeste kazdej pise ze si to dal k tommzs protoze to potreboval hned.. Ukecany lidi, zkazena hnusna moralka.. Proste to napiste me, narovinu: "A co by jsi rekl na 300Kc.. ok? nebo na 200Kc.." Sakra vzdyt je to o dohode.. tady clovek nadnese castku, rekne kolik bezne dostava a clovek hned breci a jde za jinym.. ehm.. jak na piskovisti...

tommzs, styd se, taky nebulikuju kazdymu do PM, ze na lidi kasles a nedokazes si na ne najit chvili.. ale to je o necem jinym.. a to co tu martiN rozvedl o mne za flame, beru jako zavist.. ma malo flashu a nemuze si dovolit to co ja s myma zkusenostma..

TADY ABY SE CLOVEK MEZI DETICKAMA BAL NECO RICT, ABY TO NAHODOU NEBYLO SPATNE, A HNED SE TO NEBEZELO NAHLASIT K TOMMZS, KTEREJ TO CHVATNE FORWARDNE.. TADY SE LIDI BOJEJ DAT NAJEVO NESOUHLAS S CENOU, BRECEJ JINYM DO NARUCI.. OMG...

presne jak to rekl Muda, je na cloveku kolik mi za praci da, plati se az po flashi tak co.. a co vam je vubec do mejch obchodu? Jste snad statni inspekce? Je na lidech zda mi na castku pristoupili a nelituji, PSP jim funguje a ode mne maji support.. tak co je? Pochybuji ze takovou hot-line jakou maji u me maj taky u vas :P U me se plati za rychlost/kvalitni praci/podporu/spolehlivost.. Ze vam neni trapne a ue si nevidite do huby takova zavist :D :D :D (mozna vam nekdy neco pujcim ;) kdyz budete hodni :D :D checht..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se nemylim otazka znela uplne jinak..neznela kolik si kdo uctuje nebo jestli to delate za prachy..:!: :!: jestli to chcete resit zalozte si topic nebo si to piste pres PM nebo ICQ nebo jak chcete jen to nereste tady kdyz to neni moc k tematu..hadate se jak maly decka o nesmyslech jestli vam nekdo zaplati nebo ne...nam je to jedno..a autorovi prispevku,kterej chtel jen vedet jestli mu nekdo pomuze s upgradem,si myslim ze je to uplne jedno.!! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak.. kdyz se s nekym na nejake castce dohodnu - snad nejsme male deti, tohle JE take o kseftu, nebudu workovat free ;) kdo vam dnes co da free, cas je drahej..

uvedom si ze ty nejsi ten kdo tohle cely umoznil provadet..myslim tim vseobecne pandoru..lidi co nam tom pracovali to delali zadarmo..jestli se tem lidem prizpusobujes jak pises, jedine dobre...

ale je nutny psat ze tva udajna prumerna cena je 400kc?

jsem zvyklej od tekkena na jinej postup :) (byl jsem parkrat svedkem jeho prace)

Pochybuji ze takovou hot-line jakou maji u me maj taky u vas :P U me se plati za rychlost/kvalitni praci/podporu/spolehlivost.. Ze vam neni trapne a ue si nevidite do huby takova zavist :D :D :D (mozna vam nekdy neco pujcim ;) kdyz budete hodni :D :D checht..)

nepochybuj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu