Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii nejde zapnout


Miner

Otázka

Mám asi 3/4 roku staré Wii 4.3e, hacknuté podle zdejšího návodu. Před pár dny jsem hrál chvíli hru, vypnul konzoli.

Dnes jsem zkoušel zapnout a nešlo to. Ovladačem a ani tlačítky přímo na konzoli. Na konzoli ani nesvítila žádná dioda. Myslel jsem si, že bude vypojený napájecí kabel, ale ten byl v pořádku.

Když jsem vypojil napájecí adaptér a znovu zapojil, začalo červeně svítit power - čekal jsem,že je vše v pohodě. Zapnul jsem, modře blikla mechanika. A to je vše. Znovu vypnuto, nic nesvítí, nic nefunguje. Takhle to párkrát šlo dokola.

Po několika pokusech to už nefunguje vůbec, tj. naprosto mrtvé.

Napadá vás, v čem by mohl být problém a co s tím?

Konzole je v záruce. Ale problém je v tom, že je hacknutá a nedokáži ji ani zapnout, abych ji uvedl do původního stavu. Takže mám strach, že jestli to dám reklamovat, budu mít smůlu.

Navíc je v konzoli DVD, které nemám jak vytáhnout (což je ten nejmenší problém, pokud by byla konzole definitivně mrtvá, tak to z toho vymlátím)

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Měl jsem stejný problém takže buď zkus zmáčknout power a co nejrychleji zmáčknout a držert reset aby ses dostal do priloader.

Pokud to nejde buď musíš do opravny nebo koupit novou základní desku.

Pokud by ses rozhodl pro druhou variantu tady je návod http://www.ifixit.com/Guide/Replacing+Nintendo+Wii+Motherboard/3460/1 na výměnu stačí to udělat až do kroku 22 a poté dát starou DVD mechaniku.

Investuješ na Ebay 400 Kč a máš opravené wii.

Jinak adaptérem to určitě není jinak by nesvítilo power atd.

A ještě dotaz co jsi hrál za hru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Verim, ze tohle nebude SW, ale HW chyba. A klidne to dost mozna vypada na ten adapter - protoze zprvu se ti Wii dostalo do Standby (cervena LEDka) a po zapnuti (pri vetsim odberu proudu) exlo uplne.. A ted nejede vubec.. Videl bych to na nejake poskozene kondenzatory.

Byt na tvem miste, tak zkusim nejprve najit nekoho s Wiickem a zkusit jeho adapter a podle toho bud dat na reklamaci cele Wii nebo jenom adapter :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ješté jedna věc uživatel

pes.vboude tímto mu děkuji mi poradil zkusit to podle tohoto videa ale já to nezkoušel protože jsem neměl ten ovladač.

Ale řekl bych že to nepůjde protože jsi asi v priloader odsouhlasil aby se systém neauktalizoval pomocí CD.

O jakém videu je řeč? Žádný odkaz zde nevidím :-(

Jinak já myslím, že opravdu odešel adaptér. Zkoušel jsem výstup zkoušečkou a nula. Potřebuju mít ale jistotu, než do servisu povezu jen samotný adaptér.

Není tady tedy někdo z Brna, kdo by mně nechal vyzkoušet jeho adaptér (přijedu, zapojím své Wii, odjedu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu