Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otázky na 3ds


sasa.lohr

Otázka

Zdravím. Jsem téměř rozhodnut o koupi nintenda 3DS.

Mám ale pár otázek.

1) DS Flash karta. Pokud bych si koupil, řekněme tuto kartu:http://aukro.cz/karta-r4i-sdhc-white-dualcore-pro-nintendo-dsi-3ds-i3451978405.html , půjdou mi neomezeně dskové hry? Mohu jich mít na kartě kolik mi dovolí kapacita? Co se týče displeje a vyššího rozlišení, obraz tedy bude roztáhlý, nebo jen v části dispeje?

2) 3DS Flash karta. Je to asi 2 měsíce co nějaká vyšla. Je tedy možné mít na kartě jen jednu hru. Cena je zatím velmi vysoká a kdy (podle zkušeného odhadu) bude možné ji pořídit za slušnou cenu.

3) 3D filmy. Jak to fachá? :D

4) Konektor na sluchátka je velice imbecilně umístěn dole v prostředku konzole. Tak tedy předpokládám, že se asi blbě používají sluchátka, pokud je tedy nintendo zavřené v kapse a poslouchá se muzika. Hodlám ho používat i jako mp3 přehrávač. Tak tedy jak je to realizovatelné a jak 3dsko hraje.

5) Maximální kapacila karty je oficiálně nějakých 32GB. Četl jsem ale, že je možné používat i 128Gb karty, tak tedy jestli s tím někdo máte zkušenosti.

6) Také jak je to s odolností. Pokud by mi třeba spadla na zem, zda by byla na kaši, nebo něco mírnějšího přežije.

:D dík za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím. Jsem téměř rozhodnut o koupi nintenda 3DS.

Mám ale pár otázek.

1) DS Flash karta. Pokud bych si koupil, řekněme tuto kartu:http://aukro.cz/karta-r4i-sdhc-white-dualcore-pro-nintendo-dsi-3ds-i3451978405.html , půjdou mi neomezeně dskové hry? Mohu jich mít na kartě kolik mi dovolí kapacita? Co se týče displeje a vyššího rozlišení, obraz tedy bude roztáhlý, nebo jen v části dispeje?

2) 3DS Flash karta. Je to asi 2 měsíce co nějaká vyšla. Je tedy možné mít na kartě jen jednu hru. Cena je zatím velmi vysoká a kdy (podle zkušeného odhadu) bude možné ji pořídit za slušnou cenu.

3) 3D filmy. Jak to fachá? :D

4) Konektor na sluchátka je velice imbecilně umístěn dole v prostředku konzole. Tak tedy předpokládám, že se asi blbě používají sluchátka, pokud je tedy nintendo zavřené v kapse a poslouchá se muzika. Hodlám ho používat i jako mp3 přehrávač. Tak tedy jak je to realizovatelné a jak 3dsko hraje.

5) Maximální kapacila karty je oficiálně nějakých 32GB. Četl jsem ale, že je možné používat i 128Gb karty, tak tedy jestli s tím někdo máte zkušenosti.

6) Také jak je to s odolností. Pokud by mi třeba spadla na zem, zda by byla na kaši, nebo něco mírnějšího přežije.

:D dík za případné odpovědi

Já 3dsko mám a můžu ti odpověďet na 3, 4, 6

3) Mám pocit že filmy přehrávat nejdou. Zkus se mrknout na net(nebo to možná víš) jak si dát filmy do 3dska. Já když to zkoušel tak mi jel jenom zvuk takže na nic ale možná to nějak jde nevim nezkoušel jsem (ok tak úplně jsem ti na to neodpověděl)

4) Mě osobně to moc nevadí jinak 3dsko když máš kvalitní hudbu tak jede dobře. Můžeš ho i zavřít a poslouchat dál(jenom s těmi sluchátky).

EDIT: Já si ho dávám do pouzdra a dávam třeba do batohu.( Díru v batohu na sluchátka tak využiju :D)

6) Něco mírnějšího rozhodně přežije. Je to sice z vyrobený v číně ale to je dneska všechno a zase tak špatnou odolnost to nemá. Mě osobně spadnul doma na plovoučky a přežil bez škrábanců :) Mám ho už rok a půl a můžu doporučit :)

Jinak nějak jsem nepochopil 5) a s flaskama ( 1) a 2) ) neumim :)

Tak doufám že jsem nějak pomoh

Upraveno uživatelem Certas
Myslim že slovo přegrávat nic neznamená :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdybych mohl, tak tvojí velice přispívající větu smažu.

Zle si to pochopil. 3DS mám a bola to najhoršia investícia do elektroniky, akú som kedy urobil. Nie su na to hry, tie čo sú, sú predražené, zlá ergonómia, ktorá napr. pri Pokemonoch nevadi, ale pri Raymanovi dokáže naštvať, atď. Proste kúpu oľutuješ, ale sú to tvoje peniaze, rob s nimi čo chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

neřekl bych, že ne ps vita je her více. Minimálně jsou na to hry, které už znám a už od nich nic než vylepšenou grafiku nečekám. Grafika není vše a rád si zahraju i starší hry na DS. To že tobě tato konzole nesedí neznamená, že nebude sedět mně. Na ovládání si zvyknu, s tím nebude problém. Navíc chci něco malého do kapsy, co můžu mít neustále u sebe. Což vita rozhodně nesplňuje.

Cena her se vyřeší flash kartou, která nedávno vyšla. Sice ¨je zatím nedostupná, ale já si nějakou jetou kazetku klidně koupím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu