Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Steamworld Dig


Lukash

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ja jsem ji taky koupil, ale asi nejak uplne nepochopil, v cem spociva ta skvela, desitkova hratelnost. Porad dokola se jenom kope, vykoupou se penize, za ktery si koupim lepsi krompac, ale v tu chvili se dostanu zase k tvrdsi skale, takze musim porad kopat stejne (alespon 3x per policko), a pak zase dokola..

Nebo mi neco unika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, sorry, za pozdní odpověď. Moc jsem sem v poslední době nechodil.

V čem je Steamworld Dig tak zábavný? Mně se hra líbila pro příběh, grafiku, hru se světlem a hlavně proto, že to bylo prostě něco nového. Člověk je stále nucen jít dál a dál (hloubš a hloubš), neboť jak hra pokračuje, je stále zábavnější. Získávají se nové schopnosti, objevují se nová místa a já byl zvědavý, jak to dopadne.

Navíc, hra skvěle kombinuje mining s platformingem a skvěle se doplňují.

Já už to znovu hrát asi nebudu, neb jsem to dohrál již 3x a už to pro mne ztratilo to kouzlo.

Odepisuju s měsíčním zpožděním, změnilo se něco u tebe? Zkus tomu ještě chvilku dát a jestli tě hra nechytne, pak jsi asi jeden z mála, kterému se prostě vývojáři netrefili do vkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu