Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3DS xl z druhé ruky


farbitch

Otázka

Zdravím všechny.

Včera jsem si pořídil 3ds xl z druhé ruky (auk*o) s dvěma hrama na cartridge a jednou v nintendu (SD karta?) - takhle to bylo v dražbě.

Nintendo mi dorazilo domů bez továrního nastavení. Prodávající to jednoduše vypnul, zabalil a poslal. Chci se zeptat, pokud udělám tovární nastavení a vytvořím si tam svůj profil (nikdy jsem to nedělal, ale říkám si, že to musí jít), registruji si nintento někde na netu (pokud to jde) je možné si ponechat i hru, která je nyní v nintendu/SD kartě (3D Mario Land)?. Nechci si nechávat profil někoho jiného, navíc tam je jeho postava v tom mii něco, "miliarda" v krokoměru apod.....ale zároveň nechci přijít o jednu z nejlepších her na nintendo (kupoval jsem to hlavně kvůli Mariovi)

Prosím o radu, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím všechny.

Včera jsem si pořídil 3ds xl z druhé ruky (auk*o) s dvěma hrama na cartridge a jednou v nintendu (SD karta?) - takhle to bylo v dražbě.

Nintendo mi dorazilo domů bez továrního nastavení. Prodávající to jednoduše vypnul, zabalil a poslal. Chci se zeptat, pokud udělám tovární nastavení a vytvořím si tam svůj profil (nikdy jsem to nedělal, ale říkám si, že to musí jít), registruji si nintento někde na netu (pokud to jde) je možné si ponechat i hru, která je nyní v nintendu/SD kartě (3D Mario Land)?. Nechci si nechávat profil někoho jiného, navíc tam je jeho postava v tom mii něco, "miliarda" v krokoměru apod.....ale zároveň nechci přijít o jednu z nejlepších her na nintendo (kupoval jsem to hlavně kvůli Mariovi)

Prosím o radu, dík.

CO vim , tak hra co byla na karte je vazana k fyzickymu stroji, tak by sis ji mel pak byt schopen stahnout z shopu bez placeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Btw potřebuji teda dělat ten format? chápu to správně, že na nintendu neexistuje něco jako na PSN či Xbox Live, kde se přihlásíte na jakémkoliv zařízení ke svému účtu a můžete stahovat již zakoupené hry? Tady je každé zařízení jako jeden účet? Jde mi o to, že když si tam zadám kreditku, tak aby mi jí nějakou náhodou neviděl ten bývalý majitel....nebo abych nenahrával body k jeho účtu, pokud mi rozumíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu