Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FAT vs SLIM vs SUPER SLIM


CoRtEx1155

Recommended Posts

Ahoj nedoporučuji kupovat PSko z druhý ruky a hlavně ne bez záruky, koupil jsem PSko slim a po půl roce mi odešla Blue-ray mechanika, velice nemilé kor když si koupíš novou pařbu a nenačte se haha. Ale určitě PSko slim nebo super slim (slimka je esteticky příznivější aspon pro mě). Pokud nemáš jinou možnost než z druhý ruky tak se zárukou aspoň nákou. Vim o čem píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je asi o štěstí první fat 80 gb, než jsem ho střelil fachal bez problému, teď slimejš 250 gb fachá bez problému, vše z druhé ruky ... takže asi tak nějak. Vždy je to o vlastních preferencích, riziko tu je asi vždy, já bych se nebál :nee:

BTW ale zase 12 gb je málo, takovej MGS 4 + tuším Max payne nebo teď nevím co jsem to hrál a bum save data přes 10 gb ... duke přes 2 gb (přesně nevím ale je to více než obvykle)

to pak můžeš mastit jen 1 - 2 hry, plus s větším hadrem mužes kupovat sloty za lepší cenu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně to je o štěstí je to na člověku jestli chce za 3500,- jetý PSko a doufat že se nic důležitého nepokazí nebo za cca. 7000,- suprslimku 500GB a 2 roky záruku. Každopádně pečlivě vybrat a vydolovat z toho ještě nákou tu záruku, pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu