Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou obrazky (wifi)


pítr

Otázka

zdravím mam takovou blbou otazku proc mi nejdou jen nektere obrazky vzdy mi to ukaze jen http://cdn.cztorrent.net/image/original/7UFHld48vSakDlji a kdyz tam dam jinej obrazek stejnej format i rozliseni tak jde ale proste nahodne mi nektery nejdou proc ? :cry:

Upraveno uživatelem pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vem všecko co chceš dát do vity třeba zonerem, nebo čimkoli, dej to konvertovat na jpeg a nějakou použitelnou kompresi třeba 80% a určo pojedou, stejnej problém mam občas i v mobilu,stačí to překonveretovat nějakym obyč editorem, nejspíš sou nějakym divnym formátu, třeba barevný palety, nebo čehokoli .. :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jo ale ja tam dam obrazek co ma rozliseni 7360x4910 jde to je v jpg pak dam jinej obrazek stejny rozliseni taky v jpg a proste nejde

e:proste kdyz to mam pripojeny v pc tak to ve vite otevri ale kdyz to nakopiruju na kartu tak uz ne

E2: uz sem na to prisel :D

Upraveno uživatelem pítr
l
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jeste neco je normalni ze se sama vypne wifi v zamcenem modu pac kdyz neco stahuju a zhasne mi obrazovka a po chvili to odemknu tak musim dat pokracovat aby to stahovalo dal ale i normalne kdyz odemknu tak mi az po chvili vyskoci ten signal ze jsem pripojen na wifi da se to treba nekde vypnou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu