Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ipod touch 1g nejde zapnout ukazuje pouze baterii


Hawkboy

Otázka

Předem se omlouvám pokud jsem zařadil téma do špatné kategorie ale nepodařilo se mi najít vhodnější .

Mám problém s ipod touch 1 generation 8gb .

Ipod nejde vubec zapnout jediné co mužu dělat stále dokola je dostat se do dfu modu a ipod obnovit a jsem tam kde jsem začal , zase jen ukázka baterky. baterie zustava stejna ikdyz se nabíjí třeba 3h.

Předevčirem se mi to nějakým zpusobem podařilo zprovoznit , ipod běžel pul dne v pohodě stále ukazoval plně nabitou baterii na 100% a i po občasném dobíjení během tohoto dne se nakonec vypnul a ocitl jsem se tam kde jsem teď , nevíte někdo co s tím ?

Zde přikládám video :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

I feel your pain my friend.....hele asi takhle...vypada to na neco, co sam rozhodne neopravis,takze jedine to dat nekam do servisu...kde si za to ale reknou nekrestanskou castku,rekl bych ze pod 1000 kč to nepujde protoze tohle nebude jenom tak nejaka prkotina...takze ti radim (i kdyz vim ze se ti to nebude libit,zazil jsem skoro to stejne)....na tenhle iPod se z vysoka v***r a koukni na aukro/bazos/sbazar jestli by se nedal sehnat treba iPod Touch 3G/4G za slusnou cenu (verim ze neco sezenes,jsou jich mraky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu