Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nevidím interní disk ve FSD /RGH/


Recommended Posts

Zdravím mám Slim 4Gb RGH a v něm zasunutý HDD co jsem měl doma. Připravil jsem si disk / v PC naformátoval jako NTFS, dal do Xboxu znovu zformátoval, dal do PC a nakopíroval soubory /hry/. HDD jsem zasunul do konzle /slim/ jako interní disk ale FSD ve File managerovi tento vůbec nevidím. Když jdu na XBOX Home a dám Setting-Storage, tak ho tam mám. Když ho vytáhnu a připojím jako externí USB tak bezproblémů v FSD jede a hry normálně fungují. Nevíte čím to může být, že ho zasunutý přímo do konzole nevidím? Je mi jasné, že jsem udělal něco špatně, ale nevím co. Prolezl jsem celý vlákno RGH ale nic jsem neobjevil. Napadá mě nějaký zatržítko v FSD nebo formátování, ale proč když ho FSD vidí jako externí, tak se s ním nekamarádí jako interní. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno..

Tak už vypadá že jsem to rozchodil. Naformátoval jsem to na FAT32, pak vložil do konzole zformátoval pak se přepnul do FSD a viděl jsem HDD1. Přes FTP jsem tam nakopíroval hry.

Asi mě prvně dost zmátlo, že jsem sice možná ten HDD1 viděl, ale neviděl jsem nakopírovaný adresář Games s hrama, který jsem předtím kopíroval z PC na HDD , který jsem měl zapojen přes USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu