Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zkopírování hry z flash disku na HDD (RGH)


Werty.cz

Recommended Posts

Zdravím, je to pár dní, co jsem si koupil 360 250gb s RGH a jsem v pasti. Četl jsem desítky stránek jak na to, ptal jsem se známého, co mi prodal xbox, zkouknul jsem několik videonávodů na yt, ale v ani jednom jsem se nedověděl nic jednoduššího než ethernetovým kablem. Jde to i jinak? Samozřejmě je tu ještě možnost koupi uni kablu pro Xbox HDD kolem 400kč, ale doufám pořád že to jde i překopírovat nějak přes flash disk (16GB). Několikrát jsem to už zkoušel rozchodit, nakopíroval jsem si mafii II (nevím jestli mám vůbec zkopírovat složky vytvořené iso2god, nebo ten menší ISO soubor, který taky po konvertaci iso2god vytvořil, ale asi ty složky, protože ve FAT32 se mi to nechce nakopírovat z důvodu velikosti), vložil jsem USB do xboxu, aby ho xko viděl, musel jsem configurovat USB ale přestože soubory nesmazal, tak je nezobrazil, jakoby byla fleshka prázdná. Co prosím vás dělám špatně? Můžete mi poradit jak dostat hry do xboxu mimo ethernetový kabel? To je totiž pro mě španělská vesnice... Děkuji všem za jakoukoli radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jde to přes flashku a žádný přechodky za 400Kč nepotřebuješ :) Flashku musíš mít zformátovanou na FAT32 jinak ji xbox neuvidí. Pak když stáhneš nějakou hru v ISO podobě tak ho extrahuj buď přes tebou uvedený iso2god nebo přes xbox image browser. Ty soubory co ti to vyextrahuje hoĎ na flashku, připoj do xboxe, ve freestyle dashboardu jdi do File manager a tam si hru spustíš buď přímo z flashky která je označená jako USB, ne jako FLASH to je ta interní 4GB paměť pokud ji máš. a nebo si obsah z falshky přetáhneš do HDD1 kde si vytvoříš složku třeba xbox360 a tam nasypeš hry ale pak si musíš přes settings ještě nastavit cestu kde ti to bude xbox skenovat abys hry viděl už v menu a nemusel tam chodit přes file managera :) Jinak každá hra se spouští přes default.xex, snad jsem trošku pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu