Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přístup na internet před spuštěním windowsu ?


Luke-Hardy

Recommended Posts

Zdravím nevěděl sem jak to napsat do názvu ale potřebuji tohle ... měl jsem bootovací cd které když jsem dal do počítače tak se mi načetl nějaký operační systém přes který jsem se dostal na internet mělo to sice nevýhodu že to mělo anglickou klávesnici takže nešli psát háčky čárky no a já sem to cd ztratil takže bych potřeboval nějaký program nebo něco přes co bych se dostal na internet dřív než se načte windows a ještě nejlíp aby se tam dalo psát česky v tom vyhledávači. omlouvám se za zmatený popis toho co potřebuju ale moc se v tom nevyznám a nevěděl sem jak to lépe napsat. a ještě jestli bych mohl poprosit tak pokud je nějaký takový program nebo něco tak jak to vypálit na to cd tak aby to fungovalo(postup tak abych to pochopil). mockrát děkuju:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu