Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Iphone 4g unlock???


mekin

Otázka

Ahoj dostal se mi do ruky iphone 4g 16gb ale je blokovan na ciziho operatora a ja nevim na jakeho nevite nekdo jak podle imei zjistim kde je blokovan popr datum vyroby. dostal jsem se akorat k tomu ze jsem vybral jazyk a zemi a zjistil jsem imei, ale jinam me to nepusti. muze mi v tom nekdo poradit jak to odemknout a tak? Procetl jsem toho hodne a nejak tomu nerozumim.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

Mam s tim jen par zkusenosti ale vim ze iphone 4 od ios 5 nebo 6 jde odemcit pouze IMEI unlockem kterej byva docela drahej ale to zalezi na operatorovi. To jde zjistit od spousty lidi. Na ebay ci na aukru je jich dost kteri to zvladnou. Ja teda aukru neverim takze ja to zjistovavsl pres ebay.

Jeste vim ze je navod jak iphone 4 s ios 6.1.3 aktivovat pomoci jailbreaku ale to bych musel trochu hledat pokud bys mel o to zajem.

Kdyby neco tak napis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to bych taky rad ale me tam nejde ani prehrat firmware v itunes kdyz tam chci dat 6.1.3 tak mi to pise ze nemam opravneni a ani restore nejde dat to pise to same. tak nevim... kdyby sel pouzivat aspon jako ipod tak bych si ho asi nechal

Upraveno uživatelem mekin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu