Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přenosné HDD


Mrkej_Na_Drat

Otázka

Zdravím,má tu někdo zkušenosti s přenosnými HDD?Mám poměrně velkou TV a tak stahuji filmy ve Full HD do své PS3,samozřejmě filmy z MKV převedu do formátu MPG.Filmy ukládám na disk PS3,ale bohužel mě již 500Gb na mém PS3 nestačí,protože některé filmy mají i 25Gb.Proto bych si koupil přenosné HDD,ale kamarádi mi říkají že malí přenosné HDD které je napájené pouze přes USB by nestíhal filmy ve Full HD přehrávat?Otázka je je to pravda?Musím tedy koupit přenosné HDD pouze tu velkou krabicu která je na 220V???Předem díky za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

divne je ze z ext hdd nestihaji cist full hd filmy, jestli do ps3 tak jakejkoli ext bude oky :) jj max 500gb ale mam obavu ze nad 500gb uz nepomuze mit ani vic partu ale treba me nekdo opravi :) nekery televize si jinak stezujou kdyz nema usb3 nebo neni rychlej kdyz nahravaj filmy v hdcku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu