Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Představena nová PS Vita "Slim", PS Vita TV, 64GB karta


javak810i

Recommended Posts

Sony dnes na své konferenci v Japonsku představilo novou verzi PS Vity (PCH-2000)! Kromě pozměněného designu (především oblejší kraje a nový tvar tlačítek start, select a PS Home) nabídne několik dalších změn:

- je o 20% tenčí (15mm) a o 15% lehčí (219g) než původní Vita

- místo OLED displaye bude mít nová Vita LCD display s LED posvícením (s ohledem na nové telefony od Sony bychom se neměli čeho bát, navíc se odstraní problémy s vypalováním a možná se zlepší i viditelnost na přímém slunečním světle)

- výdrž na baterii by měla být o hodinu vyšší, tedy 4-6 hodin hraní

- nově je zabudováno 1GB paměti pro ukládání savů

- nabíjecí/datový konektor byl změněn na standardní microUSB konektor

Nová Vita se začne prodávat v Japonsku 10. října a to hned v několika barvách, včetně žluté. Cena zůstává na 1990Yenů, tedy stejně jako současná Vita. Dá se tedy předpokládat, že i u nás bude k dostání za stejnou cenu.

post-11580-14687168429691_thumb.jpg

Současně s novou Vitou byla oznámena i 64GB varianta paměťové karty, která se bude prodávat za 9900Yenů, tudíž zhruba za 100USD/2200Kč.

Další "verzí" PS Vity je PS Vita TV - "set top box", který vám umožní hrát PS Vity, PSP a PS1 hry na vaši TV s Dualshock ovladačem.

- obsahuje slot na PS Vita cartridge a paměťové karty

- hraní PSV (kromě těch, co vyžadují dotykové ovládání), PSP a PS1 her na TV přes HDMI včetně PSV aplikací (Hulu, Netflix,...)

- podpora Dualshock (3 a 4) ovladače a RemotePlay s PS4 (tzn pokud máte doma PS4, s PS Vita TV můžete hrát PS4 hry na jiné televizi přes internet)

- rozměry pouze 6x10cm, USB, HDMI, Ethernet, Audio out.

- CENA 100USD/cca2200Kč!, start prodeje 14. listopad 2013 (Japonsko)

psvitatv2-610x340.pngku-bigpic.jpg

ku-xlarge.jpg

Upraveno uživatelem javak810i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc někdo, kdo má PS3 nebo PS4 s PS+, ale nemá Vitu, tak bude mít možnost díky PSV TV si ty PSV hry z PS+ zahrát za poloviční cenu, než kdyby si koupil samotnou Vitu. Navíc dostane podporu remoteplay a PSP a PS1 her.. Opravdu perfektní nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne ta nova vita bude mit horsi displej,proto tak nizka cena. Radsi zustanu u te stare s nejlepsim displejem na trhu

Mno, tak je jasné, že po stránce podání barev (hlavně černé), kontrastu a odezvě nemají OLED displaye konkurenci. Ovšem na druhou stranu se LCD displaye nevypalují, nemají "mura effect" a mohou mít mnohem vyšší jas. Každopádně uvidíme sami, pokud by to bylo kvalitní LCDčko třeba jako má Xperia Z Ultra, tak bych ho měl radší, než OLED. Už jen kvůli hraní venku (což je s Vitou dost obtížné i s nejvyšším jasem).

možná jsem to špatně napsal ale v PSV můžu mít současně paměťovku a kartu s hrou né? a v psvTV nevidím místo na obě karty

Samozřejmě - stejně jako u normální Vity. Slot na hry je vepředu a na kartu vzadu u konektorů - vše je vidět na obrázcích.

Bude ta PSVita TV mit wifi a nebo jen pripojeni k netu přes drat?

PS Vita TV má Wifi i Bluetooth, včetně možnosti připojení přes LAN 10/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi chválim microUSB, ten "vitaconnector" je zlo, kabely z ebaye, to chce vzit pilnikem jinak tam nepasujou, pak po drobny uprave nedrou a zasouvaj se lehce jak maj .. ztenčení též dobrej krok , miluju Plazmu a OLED, takže lcdo mi radost nedělá.. každopádně 1GB interní paměťo pro hřáče cartridgovek sou super, nadruhou stranu intergrovaná 16GB či 32 v nabídce by nebyla špatná :) obyč vita by ted leckde mohla padnout pri trose stesti do vyprodeje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, ale pořád se dá ještě sehnat na několika JP shopech, včetně oficiálního Sony store.

Každopádně všiml si někdo, že nová PS Vita už nejspíš nemá ten druhý konektor pro příslušenství vedle slotu pro herní karty? Zajímalo by mě, k čemu měl původně sloužit....

Taky jsem trochu přemýšlel o Vita TV a tak mi došlo, že třeba při Killzone a jiných FPS budou mít hráči na Vita TV s Dualshockem celkem velkou výhodu oproti hráčům na klasické Vitě, co?

Upraveno uživatelem javak810i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to region free, jinak jsem taky hledal obrázky jak vypadá vita z vrchu a nikde nevašel, protože se mi zdá, že je ten slot posunuty více doprostřed.

Tak ty porty tam fakt nejsou

https://twitter.com/yosp/status/377529796982734848

Upraveno uživatelem i0nE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu