Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 14


cartwright

Recommended Posts

Už mám od včera doma. Tak za těch pár odehraných zápasů můžu říct že určitě zase o něco lepší hratelnost, pohyb hráčů, přišlo mi že i líp se dávají bodychecky :) jednou se mi stalo že se i dva protihráči srazili :D jinak padá víc golu, líp se tečuje a určitě se mi líbí nový soubojový systém kterýho je sice někdy až moc ale nechá se to nastavit. Víc toho zatím po těch pár zápasech napsat nemůžu ale určitě lepší než nhl13 to je už po krátký době hraní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. Prave jsem odehral par zapasu v demu a jsem z toho nejaky rozpacity, prijde mi to hodne podobny trinactce. Vim, ze demo neni finalni produkt a taky vim, ze PS3 uz dobiha a soucasny hry z hardware konzole s ohledem na grafiku vic nevymacknou, ale i presto. Cekal jsem vic vizualnich zmen, je to skoro stejny na prvni pohled, mozna jsou barvy vic kontrastnejsi. Co se tyce hratelnosti, doufam, ze v plne verzi jde prenastavit system hry, prislo mi to hodne arkadovy. Fyzika je lepsi, hraci lip padaji, ale kdyz jsem se zameril na osobni souboje, jsou to pekny jatka, povede se takrka kazdy bodycheck a rozhodcimu je to jedno, ze kazdou druhou vterinu nekoho poslu krutym zpusobem k zemi. Taky tech golu pada vic, jak pises, prislo mi to spis na skodu, takova prestrelka a nasledny "umely WOW efekt", nemam moc rad arkadovy pojeti, nevim, v 13 se clovek na gol musel trochu i nadrit a neco predvest. Snad to pujde nejak nastavit, zvazuju, jestli si 14 mam koupit, nebo se na to vykaslat, jsem zvedavy na recenze. Jediny, co me fakt potesilo jsou nove udelane bitky a strkanice v preruseni hry, to je udelany docela dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo demo je arkada to souhlasim ale ve fulce se nechá nastavit jak simulace tak i nove hardcore simulace a to už je fakt maso docela co se týče ovládání:-) jinak už mám za sebou pár online zápasu a na výhru se musíš docela nadrit moc laciných gólů nepadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, co provadite s rok starym NHL, kdyz vyjde novy rocnik? Ja vloni koupil NHL 13 ihned po vydani, zaplatil jsem plnou palku za fyzickou kopii, ted bych rad presel na 14, ale nejak mi je lito penez. Obzvlast za predpokladu, ze mezi 13 a 14 neni zas tak velky rozdil, jako tomu bylo vloni.

Samozrejme by to slo hodit treba na aukro, ale diky aktivovanemu online pasu za to nedostanu asi nic. Nema nekdo nejaky tip, jak vydavani novych verzi ekonomicky poresit? :) Nejde nejak uvolnit ten online pass pro mou NHL 13?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. To, ze EA zrusila online pass znamena, ze pokud nekomu prodam NHL 13, muze ten clovek hrat po internetu? Nebo se to tyka jen NHL 14 a novejsich? A pises o tom JRC, tam jsem to kupoval, ale uz nemam listek. Potvrzeni, ze bylo zakoupeno u nich asi budou vyzadovat, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda dobry, hlavne, ze kdyz jsem to u nich kupoval, me na tuto moznost vymeny lakali. Prijde mi to moc penez, rozdil mezi 13 a 14 neni tak velky (jako tomu bylo pri vydani 13), pockam asi az na NHL15. Prijde nova generace konzoli, ty zmeny u dalsiho dilu budou urcite vyznamnejsi.

Co planujes udelat s tim NHL 13?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda dobry, hlavne, ze kdyz jsem to u nich kupoval, me na tuto moznost vymeny lakali. Prijde mi to moc penez, rozdil mezi 13 a 14 neni tak velky (jako tomu bylo pri vydani 13), pockam asi az na NHL15. Prijde nova generace konzoli, ty zmeny u dalsiho dilu budou urcite vyznamnejsi.

Co planujes udelat s tim NHL 13?

Zatím to neřeším. Nikdy jsem žádnou hru neprodal, tak si ji asi nechám. Jsem línej někde vystavovat inzerát a pak s tím běžet na poštu :) Stejně se to už za moc peněz prodat nedá. Jedině, kdyby se mi ozval nějakej známej, že ji ode mě koupí... Ale jak říkám, neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, doufám že se najde někdo kdo hraje HUT?! Chtěl bych se zeptat nestal se někomu z vás menší problém v podobě toho, že když vyhrajete zápas započítá se vám to jako prohra a nedostane žádné puky? Mě se to stalo teď asi u 5 zápasů a nevím si rady tak to zkouším tady. Psal sem na podporu ale bůhví kdy mi odpoví. Stalo se mi to jak v hraní jednoho hráče HUT, tak i v Online sezonách(PO i normálně v divizi). Díky za každou radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu