Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vir policie ČR prosím o pomoc!


PetrPan1468628219

Otázka

Zdravím,

potřaboval bych od Vás poradit a proto jsem se obrátil na tuto stránku.

Jde o to, že na notebook mi přišel z ničeho nic vir policie čr a abych zaplatim 2000 kč jinak budu platit větší pokutu atd... Vím, že ot platit nemám, ale s pc se nedá vůbec nic dělat... Je to už asi 5 let starý notebook. Operační systém je windows XP. Četl jsme různé příspěvky a většinou s ejednalo o to, že se to jen přes BIOS opravilo, ale já mám ten problém, že se ani do BIOSU nedostanu... Po zapnutí PC se mi pomalu načte a hned tam skočí ten vir a už se nedá vůbec nic dělat.

Předem Vám všem moc děkuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prosim te vir policie zvladam zpusobem jak jsem psat tak za 15min a vir interpol uz mam tak na hodku.

Vir Policie je fakt na okamzik beru za to 500,- a kupodivu jsem se chytil hele opravdu je to cajk ale urco jed pres nouzovy rezim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoduché, spustit přes nouzový režim, pokud nejde ten, spustit s příkazovým řádkem. Spustit MalwareAntibites v základním nastavení a pak smazat. Popř. použit RogueKiller a úspěch máš 100%. S tím, že je pak ještě dobré proskenovat celý PC, po opravě viru a popř. použít ComboFix, ale pokud nemáš s tím zkušenosti tak se do toho nepouštěj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu