Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

Mam taky par dotazu:

1) Hraju za Michaela a mam jit na misi k Lesterovi a skoci mi tam okenko,ze si mam vybrat nejaky chytry outfit,bud v satniku,nebo si ho koupit a az pote mise zacne. Zajedu si do satniku,vyberu si neco (zkousel jsem asi 3 outfity),zajedu si do obchodu,koupim si neco,zkousel jsem i kvadro a kdyz se vratim k Lesterovi,tak mi to pise porad tu samou hlasku,at si poridim nejaky chytry outfit. Nevite co s tim?

2) U kazde osoby (mam zatim jen 2) mam na mape 2 otazniky,predpokladam,ze to jsou mise,od zatim nejakych neznamych lidi a kdyz k nim prijedu,tak kde nic tu nic. Nebo se pletu a je to neco jineho?

3) Kdyz jsem si nainstaloval i druhy disk na HDD,tak to bude mit vliv pouze na textury,nebo to muze nejak negativne ovlivnit xbox? Pac mi to nacitani textur neprijde tak strasne...

Diky za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

pokud se jedna o tu prvni misi u Lestera tak neni nutne kupovat oblek, lester te posle primo do jednoho obchodu a koupis to co ti poradi prodavacka (koupis hadry abys vypadal jak komplovej maniak)

pokud je to ta druha mise, tak bez domu a prevlec se do obleku (od zacatku naky mas) a boty take (nesmis mit sportovni)

pokud poslouchas co ti rika hra tak nemuzes mit s nicim problem, vse ti ta hra "rekne"

btw. nevi nekdo nakej zpusob jak vydelat prachy ? (na napriklad takovej golfovej klub)

Upraveno uživatelem fox13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem hledal ohledne tech akcii ruzne po netu a vycetl jsem ze hodne ceny akcii ovlivnujou najemny vrazdy pro Lestera a taky pry kdyz koupis akcie nejakyho vyrobce aut a budes nicit ostatni auta tak se zvedne hodnota akcii. taky tam eqistujou 2 aukce... jedna je LCN a ta je offline a pak je ta druha ( nevzpomenu si na jmeno ) a tu budou ovlivnovat samotny hraci v GTA online

Tady jsou ruzny tipy k akciim: http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/1mm437/got_tips_for_the_stock_market_please_post_them/

Upraveno uživatelem Dais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz k příběhu SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!1.)Nějak jsem nepochopil jak je to mezi Michaelem a tím policajtem.To jako před 10 lety postřelili Michaela a ten policajt ho ukryl před pravýma poldama ale s podmínkou,že pro něj Michael bude dělat,nebo jak to je ? A proč se tak bojí Trevora (Když se zmínil Michael o Trevorovi,oba kecali jak je to v pr"eli),prosím o vysvětlení,klidně do SZ !SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus nevíte jam mám přistát stím letadle už jsem to zkoušel tak 10krát?

Myslíš to velké vojenské jak do něho naletíš práškovacím a sestřelí ti stíhačky motor ? tak to nepřistáváš, ale musíš vyletět do výšky a pak vyskočit .

taky sem s tým měl problémy, ale existuje youtube a tam to najdeš raz dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu