Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

Prosím vás o radu...

Zapl jsem asi po čtyrech měsících zase GTA a mám problém ... udělal jsem misi jak musíte ukradnou vlak a nechat ho rozflákat na mostě a potom něco vybrat na motorovým čluně s Michelem ...... teď jsem u Mise, že jsem musel s Trevorem do stip clubu, a potom od tud zavolat Michaelovi (samo se přeplo) .... za strip clubem nebo kousek od něj mám "T" mají je všechny tři postavy, akorát v jiné barvě... dojedu na místo, ale nedá se tam nic dělat ... :( (Nevíte nikdo jak dál? )

Jo musíš vlézt do toho bordelu ten ♥♥♥♥♥ Trevor se rozhodl, že tam bude bydlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Omlouvám se double post, ale kdybych dal EDIT, tak si toho málo kdo všimne ...

Mám další zásek :(

Jsem 3 mise od konce a zmizela mi všechna písmena z mapy, nemám kde nabrat misi, zkoušel jsem prolézt maily, sms, zavolat Trevorovi, Franklinovi, MIchealovi a takhle mezi sebou a nic :(

Jako poslední jsem kradl policejní dodávku a potom ještě jednu misi, kde jste museli postřílet bandu negrů a tím to skončilo :(

Nevíte někdo jak získat další mise?

Upraveno uživatelem Cartman182
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se double post, ale kdybych dal EDIT, tak si toho málo kdo všimne ...

Mám další zásek :(

Jsem 3 mise od konce a zmizela mi všechna písmena z mapy, nemám kde nabrat misi, zkoušel jsem prolézt maily, sms, zavolat Trevorovi, Franklinovi, MIchealovi a takhle mezi sebou a nic :(

Jako poslední jsem kradl policejní dodávku a potom ještě jednu misi, kde jste museli postřílet bandu negrů a tím to skončilo :(

Nevíte někdo jak získat další mise?

Cau, Máš to napsaný v mailu ;) Musíš ukrást nějaký auto a někam ho zaparkovat jako záložní auto a pak zavolat MIchealovi a říct mu kde to auto je. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHojky zkoušel někdo cheaty? Dávají se přes příkazy doleva, doprava a X Y a podobně...

Ale když dám třeba tlačítko tak se třeba přepne postava, vytasí zbran nebo najede menu , takže vůbec nevím jak to aktiovat..

Díky

Upraveno uživatelem jindrousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš jako dům pro sebe na bydlení? Ten ti připadne po nějaké misi, a poku koupit nemoitost, tak odehrát pár misí a hotovost. :)

Dom.. ano na bývanie... videl som krásne domy na pláži alebo na nejakých miestach kde su bohatí... peniaze z misii mám okolo 700k ale neviem ako kúpiť další dom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som čítal že sa to dá... o novinkách o hre... a aj nejaké to video som videl

Jen pokud hraješ GTA online tak tam si koupit dům můžeš v Singlu to nejde, tam si můžeš koupit jen nemovitosti jako třeba kino, golfový hřiště, letiště atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásek - nakupil jsem masky, montérky, sehnal dodávku. Za Frenklina se mi objevil úkol P, ten jsem splnil, ale co dál......????

Pokud se nemílím tak zkus zavolat Michaelovi nebo Trevorovi .... ale tuhle misi jsem měl už dávno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu