Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

PS 3 to má tmavší,ale to je herní dobou a dá se to nastavit ve hře,jak moc světlé to kdo chce (já mám rád světlejší hry,trochu v tom mizí zubaté textury a jsou živější barvy :D). Jinak dost věcí se ještě může změnit,v úterý jak hra výjde (officiálně 8)) bude ke stažení první update na hru (mezitím co je hra hotová,už dělá rockstar na prvním updatu,který bude ke stažení hned v úterý) a updaty dokáží udělat dost změn,takže za fínální hru bych to ještě nějak nepovažoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nedočkavej a chci si hru před datem vydání vypálit. Nemám RGH, jen flash. Taky jsem někde četl, že druhé DVD má nějakou protipirátskou ochranu... Pálí se to normálně jako každá jiná XGD3 hra nebo nějak jinak? A jde to normálně spustit nebo to tu hrají jen lidi s RGH? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálně spustíš i na flashi mám taky flash a od pátku už pařím zatím mě to teda hodně baví a to jsem nehrál ani 4ku bo mě nebavila ale todle je zatim bomba.

edit: další zásek v misi jak se připravujem na to zlatnictví ale ted jsem na te střeše a nevím co mám vyfotit?

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel nekdo jak najit nadrz u aut? v cca 2. misi to bylo v pohode kdy jsem v misi kde se kradla motorka mel trefit nadrz, ale ted kdyz chci trefit nadrz nemuzu za boha prijit kam strilet ( napr. v GTA san andreas byla krasne videt) maximalne se mi povedlo nahodne prostrelit nadrz a vytejkal benzin ( ten jde mimochodem zapalit :) ), ale to jsem rozstrilel pulku auta

prisel uz nekdo na tohle? docela by me to taky zajimalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo zda COMPLEX release není plynulejší než QUACK ? Myslím dokreslování krajiny, domy, textury. Rockstar dělá super hry, ale GTA 4, Red Dead Redemption, L.A. NOIRE - vždycky byl problém s načítáním textur (moc pomalé na konzolích, na pc bez problému). Na začátku hry u GTA 5 to dělalo docela dost, ale teď už skoro vůbec. LA NOIRE při jízdě autem ve dne se hra trhala a domy se vůbec nestíhaly dokreslovat, ale když byla noc tak v pohodě, tady je to podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem u lestera a rika mi porad at se du nekam prevlict , potrebuju poradit , doma uz sem byl a nepohohlo ,) please help

get changet into a smart outfit at your wardrobe or a high-end clothes shop to begin the mission

Tak zkus zajít do obchodu pro "high-end" oblečení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele už jsem dělal tu misi v maskách a odkryl se mi na pláži krámek kde si je můžu kupovat ...chtěl bych zkusit jen tak přepadnout benzínku v té masce ..ale nevím jak jí nasadit ? ..poradí někdo ??

edit: tak nic ...teď jsem zjistil že se do ní musíte doma převlíknout ...nejede nasazovat a sundavat za běhu

Upraveno uživatelem andree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele už jsem dělal tu misi v maskách a odkryl se mi na pláži krámek kde si je můžu kupovat ...chtěl bych zkusit jen tak přepadnout benzínku v té masce ..ale nevím jak jí nasadit ? ..poradí někdo ??

edit: tak nic ...teď jsem zjistil že se do ní musíte doma převlíknout ...nejede nasazovat a sundavat za běhu

tam jdou prepadavat obchody i mimo ukoly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prisel uz nekdo na tohle? docela by me to taky zajimalo

tak jsem to dneska zkoumal a zda se mi ze auto nejde 1 ranou nechat vybouchnout vzdycky se mi povedlo prostrelit akorat nadrz ( to bylo taky uplne nahodne a povedlo se mi to az na nekolikatej pokus ) a pak zapalit benzin, ale musi v nadrzi jeste neco byt kdyz prestane nadrz tyct tak mi auto nebouchlo a jen shorela pneumatika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra připadá super, akorát to řízení aut je nic moc. Motorky jsou v pohodě, ale auta mě zklamaly. A velmi se mi líbí, jak jsou udělány pěstní souboje, když si někdo vykračuje po ulici a ty mu z ničeho nic dáš jednu na bradu, vypadá to fakt skvěle, nehledě na to, že už se mi podařilo někoho takhle jednou ranou zabít :-D Teď jsem zrovna objevil někde v kopcích jednu luxusní vilu (na zahadě má použitelný dalekohled), kde se normálně otevřou garážové dveře, když přijedeš a dveře na zahradu jdou taky otevřít, akorát do domu se jít nedá. Takže předpokládám, že se to v pozdější fázi bude dát koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hra,už jsem si koupil šrotiště,malé letiště a přístav... Trevor je maximální magor :D a pořád za něj hraju .... Nechal jsem mu dát mraky kérek a koupil růžové brýle a růžové tričko s kočičkou a nápisem Pussycat :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau no ja musim rict ze za me zklamani vesmes z grafiky(cekal jsem vic) a hlavne z ovladani...proc se kazdy auto ovlada jak krabice od mlika?a proste ma takovej hodne arkadove divnej model rizeni...plus ta destrukce to jsem hodne zklamanej...ta byla v GTA IV XX lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zrovna velkej fanoušek série (tedy jako líbí se mi a hrál jsem, ale žádný hardcore) a tak možná následující dotaz bude blbost, ale ... "Jak se dá postupovat příběhem" ? Myslím tedy nějak logicky ? ... Protože mě přijde, že udělám misi. Hodí mě její vyhodnocení na zlatou/stříbrnou/bronzovou ... a pak najednou se tak nějak bezcílně flákám po městě. Zajedu si teda z nudy k těm otazníkům značícím ty náhodné vedlejší mise. Občas si nějak udělám. A pak nějak, aniž bych chápal systém, mi třeba zazvoní telefon a v návaznosti na ten hovor dostanu misi co mě v příběhu posune dál. ... No a mě vadí to bezcílné flákání. Nebo tedy jako nevadilo by mi, kdybych věděl, že "vždycky když udělám to a to, tak dostanu další příběhovou misi". Ať už to je, že zajedu domů, nebo na určitý místo. ... Potomu bude mít moje duše pokoj a v klidu si budu i jen tak jezdit a objevovat svět. ... Ale teď to nevědomí "jak sakra ten příběh posunu dál" mě ubíjí a ubírá to na dojmu ze hry.

Jinak teda dojmy běžného hráče. Nepoznal bych rozdíl mezi GTA4 a 5. Ano, tady je to něco ala Los Angeles/ Miami, zatímco předtím to bylo spíš Chicago/New York. Ale jinak grafika, auta a tak, prostě nepoznám rozdíl.

Vadí mi dlouhý úvodní načítací čas. Takový ten první loading snad trvá minutu. Je tedy pravda, že o dalším loadingu pak už nevím.

Xbox na to evidentně nestačí. ... Dočítání textur a objektů přímo za běhu je občas až hrozivé.

Taky policajti mi přijdou, že vidí skrz zdi. Když jsem v tom jejich "okruhu viditelnosti", tak mi přijde, že to neřeší, že jsem na druhé straně baráku, takže buď mě jako Supermani vidí skrz, nebo mě cítí, nebo mají pravidelně úžasný štěstí.

Zažil jsem zatím maximálně dvě hvězdičky hledanosti, tak se těším na větší akci a případně jestli tam někde bude tank jako to bylo v jednom z prvních GTA :)

Jinak teda za mě celkově. Není to taková pecka jako že se na to xx let čekalo a všichni jsou na větvi. Prostě slušná hra. ... Ale aniž bych to tušil, tak to má tu schopnost mě udržet v křesle a nevnímat čas. ... Takže zatím tak 7/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci o tom zakládat topic a nevím jestli to tu někdo řešil, V sobotu jsem si stáhl GTA 5, vypálil mám Ihas mechaniku OK a jde mi o to že ve středu mi má přijít originálka a chci hrát online.....Takže se bojim banu protože oni určitě nějak poznaj že sem to hrál dřív než hra vyšla ale na druhou stránu mě napadlo kdybych z xboxu smazal svuj profil a pak ho přes LIVE stáhnul na ten sem se připojoval naposled asi před 2 týdny takže by tam nemuseli bejt jak savy ze hry tak nějaký "logy"....Nevíte o tom někdo něco?

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu