Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

zkus tam skočit padákem :P co jsem v livestreamech koukal tak kdyz tam clovek vlezl pesky nebo autem tak ho rozsekali hned, ale kdyz vyskocil a doplachtil na padaku tak vpoho

No nakonec jsem to vyřešil se sniperem v ruce z protilehlého kopce a pak šel na prázdnou základnu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dělal misi, která je tak trocu okopírovaná z tohohle filmu: http://www.csfd.cz/film/6444-nelitostny-souboj/, byla celkem super, ale zlatnictví bylo lepší, ale co mě zamzrzelo, že když jsem hrál např. za Trevora, tak Michael jenom stál a nechal do sebe střílet, stalo se mi to asi 2x nebo 3x. Ale jinak hra zatím celkově super. Škoda, že to nevyšlo třeba na prázky kdy bylo více času, takhle mi začal semestr ve škole. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z GTA V zatím super dojmy a ti, co komentují grafiku, tak těm vzkážu jen: ''Krásná ta grafika není, ale Rockstar z těch, 8let starých, konzolí vytáhl, co se dalo a na PC a next-gen konzole to příští rok bude určitě jiný level grafiky''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě je release Grand Theft Auto V XBOX360-QUACK fake, protože jsem ho dohrál jen do 34% a dál to nejede, už se dál nenačítají mise, mám prázdnou mapu bez úkolů za všechny 3 postavy. Dělal jsem celej den mini-hry ,volal jsem mobilem přátelům, i jsem se o kus dál vrátil zpátky a po misi kde máte na výběr řešit ji 2 způsoby zda loď potopit a ponorkou ze dna vyvézt nějaký reaktor (nevim co to je), nebo armádním vrtulníkem shodit ponorku do oceánu a ten reaktor ukrást tam

Nejspíš mi zbývá jediná možnost a to Complex release :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. FAT s 128MB pamětí + 16GB a 1GB USB flash disc

2. Disc 1. normálně nainstalovaný - vložil jsem ho tam a načetlo se mi to a pak to mě chtělo instalaci - pak si to řekne o disc číslo 2 a ten tam mám furt

3. Nejsem si vědom, i když dneska jsem dělal misi s letadlem a buď jsem slepej nebo se mi tam ty sloupy prostě několikrát objevily až na poslední chvíli :D, jo a když jsem to konečně udělal, tak při pokračování v misi mi to komplet zamrzlo (ale to se mi stalo poprvé zatím), tak jsem to nasranej vypnul. :D

Mě by zase zajímalo co při jízdě v autě posloucháte za stanici? Mě se najěk nic zatím nelíbí - přeskakuji mezi Hip Hopem - ten jen když hrajou Dr.Dree a Snoop Dooga (snad jsem to napsal správně) a nebo hledám nějaké electro,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauves, mohli by jste mi poradit jak rozjet GTA V na RGH?

Extrahoval jsem oba disky ...dal je na exetrni HDD a pokousel spustit z 1DVD i 2DVD a nic...hra se furt nacita a blika obraz...Mam FAT.. študoval jsem návody v angličtině i na youtube a každej to děla jinak jsem z toho jelen :D...předem díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prvotní reakce ze hry zdaleka nesdílely nadšení většiny recenzentů. ... A stále to platí i po několika odehraných hodinách. ... Naposledy mě třeba pobavilo "sthnutí domu na útesu" ala Mel Gibson ve Smrtonosné zbrani 1. ... Na druhou stranu mě víc a víc štve naprosto příšernej a vlastně neexistující kolizní model. Autem narazím do jiného auta, jakž takž to nějakou bouračku předvede, ale jiné auto svým autem neodtlačím. Ani o milimetr. WTF ?? To jako doopravdy ? ... Čím dál tím víc mám pocit, že GTA dělá strašně moc věcí najednou, ale nic nějak extra dobře. ... Chci si zajezdit v autech, tak určitě bude lepší nějaká čistě závodní hra. Chci střílečku ? Na Xbox jich je spousta. Chci příběh ? Opět radši šáhnu jinde. Chci RPG prvky ? Radši se poohlédnu jinde. ... Prostě 10/10 bych dal hře, která by měla jízdní model ala FORZA, střílecí pasáže ala Gears of War, sportovní mezihry ala NBA2k13, příběh ala Bioshock, grafiku ala Crysis atd atd a to vše v jednom. ... Takhel co nám je servírováno, tak neurazí, ale nenadchne. A moje původní hodnocení 7/10 bych naoopak asi ještě o bodík snížil na 6/10.

Upraveno uživatelem Cassper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu