Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zalohovat orig X360 DVD ?


kronoss

Otázka

Cau, chtel jsem se zeptat, zdali nemate nejakou zkusenost s vytvarenim iso souboru z originalnich XBOX360 DVDcek?

Slysel jsem ze normalnim zmusobem to nejde.Pry muze mit bud presny typ mechaniky kterou stejne pak jeste musite flashnozut, nebo klasickou mechaniku a nacist velky (aspon 8GB) origo DVD (movie/data) a bez ejectu (mit tu mechaniku rozebranou) vymenit to DVD za XBOXovy...

Tak se chci zeptat kolik je na tom pravdy, nebo jestli je nejakej snazsi zpusob.

diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zbytečný se s tím drbat....nikd ynevíš jestli to máš ok ...a kazit na testech dvd...si radši stáhnu z netu a mám jistotu

Obcas to tak neni.. ted jsem stahoval Burnouty nebyl tam soubor iso ale 000 a dvd. V clonecd sem to vypalil a podelany dvd, jinde mi poradili at to palim v imgburnu a dalsi podelany dvd. Nemas nejakej tip jak zjistit zdali je to verze bez chyby? A co je treba PFI verification?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu