Jump to content

Navod na update DB pres XeBuild 1.08 pro RGH/JTAG

=Trolik=
 Share

Recommended Posts

1. Stahnete si vsechny potrebne soubory z http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/2205-xebuild-108-update-tutorial/ (dole pod ukazkovym videem)

2. Musite do konzole nahrat posledni DL, je to verze 3.09 nejlepe to nahrajte pres FTP nebo flashku do konzole a spuste v konzoli installer DL, po spusteni se zepta na update DL, zvolte update a resetuje se konzole

3. Spuste znovu v konzoli DL, uz by se mela spustit verze 3.09, bezte do "Current Options" -> "Configurator" -> a zde zmente polozku updserv na enabled (zelena), nechte DL spusteny

post-3888-14687168565856_thumb.jpg

4. Bezte na PC ktere ma pristup do xka pres ftp, v PC si rozbalte vsechny soubory co jste stahli 16537.zip, common.zip, xe_Build_1.08.zip.

5. Soubory z common.zip musite nahrat do slozky kde mate Xe_Build napr: E:\= Xbox360 =\-= Programy =-\xeBuild_1.08\common -> zde budou sobory cb_xxxxxx.bin

6. Rozbaleny soubor 16537.zip musite nahrat do slozky kde mate Xe_Build napr: E:\= Xbox360 =\-= Programy =-\xeBuild_1.08\16537 -> sem vlozite cely adresar $systemupdate

7. Pote pomoci prikazoveho radku (start -> cmd -> enter ) zadate prikaz "xebuild update -f 16537" musite byt samozrejmne v adresari kde je rozbaleny Xe_Build (cd,dir,...)

post-3888-14687168568397_thumb.jpg

8. PC se spoji pres ftp s konzoli a provede update DB, po skonceni jen potvrdite enter a konzole se resetuje a naskoci vam uz s DB 16537, neni potreba nahravat znovu $systemupdate, konzole si jej tam nahraje z pc sama i s avatarama.

Jednodussi zpusob uz neznam :bash:

O aktualizaci DB u xboxu s RGH nelze říci že je to úplně jednoduchá a bezpečná záležitost . Vždy si musíte pořádně přečíst návod . Kdo se na mne obrací s žádostí o radu , že se mu to nepovedlo , tak jsem zjistil že si pořádně nepřečetl celý návod a nepostupoval přesně podle něj .

no dobre, tak hod ten, ktery povazujes za nejjednodussi a ktery bys doporucil...

tak uz jsem ho nasel - http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16537-programem-j-runner ten je, pravda, minimalne od XX lidi vyzkouseny.

Tento navod jsem pouzival drive a sel taky bez problemu. Tak ti ho muzu doporucit.