Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přehrávání médií na PS4


Krois

Otázka

Chtěl byh se zeptat, ikdyž se to asi zatím ještě bude těžko vědět, ale kdyby náhodou, jestli se budou dát na PS4 přehrát filmy přímo v mkv (bez převodu nebo streamování jak to jde na ps3) a taky zda pojede na internetových stánkách flash bez omezení, tedy pouštět jakýkoliv videa na netu. Uvažuju o ps4 až vyjde a tohle bych tam docela chtěl když mám psko u projektoru a nechcu k tomu tahat pc abych všechno přehrál. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Tak to má u mě xbox one plus v rozhodování. Tak už by to mělo fungovat včetně 3D blueray

3D bluray jiz umi delsi dobu , jen je potreba vlezt do nastaveni a stahnout si na to update .

Docela by me zajimalo jestli v tom updatu 2.0 bude i prehravani filmu z hdd a ne jen mp3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Osobne toto taky ozelim ,, jelikoz mam HTPC ktere mi prehrava veskere filmy . A dnes uz tohle umi kazda smart TV , ale hatovani se ps4 kvuli tomuhle nevyhne , obzvlast si myslim ze by to tam slo v pohode pridat . Ale byly by sami proti sobe , chcou aby si lidi kupovali original bluraye .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to tak, asi si hodně lidí stěžovat bude, ale já to jako důležité nevnímám no... Každopádně bych rozhodně ocenil jiné funkce, po kterých komunita docela dlouho touží jako např. upozornění na změnu stavu někoho z friendlistu z offline na online, jako tomu bylo na PS3 když se někdo z přátel připojil na PSN... to mi upřímně chybí teda rozhodně víc, než celá podpora mp3, apod... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu