Jump to content
  • 0

GTA 5 na dva xbox


Picma
 Share

Question

Zdravím,

kvůli gta 5 jsem se rozhodl pořídit nějaký xbox 360, ale jakožto člověk co se pohybuje jen na pc a o konzolích ví skoro prd bych měl dotaz - pokud bych chtěl hrát GTA 5 online, stačí mi půjčit si od ségry originálku a nakopírovat na na svůj disk a můžem hrát oba dva nebo si musím koupit jinou originálku, když chci hrát na jiném xboxu online?

A ještě bych se rád zeptal, chci xbox jen tak na 2-3 hry co bych hrál online, tudíž nepotřebuji flash xboxu a víceméně jen chci aby to mělo i připojení na wifi (někde jsem četl, že některé nemají) a hlavně aby nebyl už nějak zabanovaný, proto bych se chtěl zeptat, který z naříklad těchto by jste mi doporučili:

http://aukro.cz/xbox-360-slim-250gb-6-her-i3530572509.html

http://prodejher.cz/30-Xbox-360-XBox-360-konzole/5366-XBox-360-Slim-4-GB-pouzite-zbozi-zaruka-1-rok.html?page=1&back=view

http://aukro.cz/xbox-360-slim-4-gb-herni-konzole-hra-i3532873800.html

Moc děkuji za odpověď, páč se v tomhle vůbec nevyznám:):ziped:

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, všechny ty Xboxy na odkazech co jsi poslal mají wifi. Ty co nemají se už dávno neprodávají a i v bazaru už na ně skoro nenatrefíš.

1) Pokud budeš chtít hrát se ségrou, tak budete každý potřebovat svou hru. I když je hra nainstalovaná, tak pořád musíš mít DVD v mechanice.

2) Když má ségra Xbox, tak to asi víš, ale pro jistotu - pro hraní multiplayeru na Xboxu potřebuješ mít tzv. Gold účet, který je placený. Ale dá se koupit třeba i na měsíc, nebo 14-dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Díky.

Jasně, i tom Gold účtu vím, to není problém. Spíš mi šlo o to, že když tu hru už máme koupenou, tak jestli je nutný mít dvě originálky, když to oba dva chceme hrát online :)

A ještě bych se chtěl zeptat, který z těch tří postovaných nabídek by jsi mi doporučil? O nějaký hry co jsou k tomu přibalené mi vůbec nejde, spíš cena a úměrná kvalita k tomu, protože já vidím na nich rozdíl jen v tom, že ten jeden má 250gb disk a jinak víc se v tom moc nechytám :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bohužel, i když si hru nainstaluješ na HDD, tak musíš mít v mechanice DVD.

Pokud budeš mít Xbox jen na pár her, tak ti bohatě stačí ta 4GB verze. Pokud by jsi si chtěl uložit něco většího, stačí k Xboxu připojit flashku, nebo externi HDD. Ta cena je podle mě dobrá, klidně bych koupil tu z prodejher.cz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy